Επιλογή σόμπας pellet 8-10kW: ποια προτείνετε;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24104 από Epikoyros
Καλησπέρα σε όλους.

Θα προβώ σε αγορά σόμπας πελετ για να ζεστάνω σαλοκουζίνα 65 τ.μ και ίσως
και κάποιο δωμάτιο (αν ο αέρας φτάνει εως εκεί).

Εχω ακούσει οτι οι Palazzeti και Morreti είναι αξιόπιστες.

Τις έχει χρησιμοποιήσει κάποιο μέλος ;
Υπάρχει κάτι καλύτερο στα 1600-1700 ευρώ που διαθέτω για αυτή
την αγορά;

Όλες οι γνώμες ειναι καλοδεχούμενες !!
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32532 από vasgri
edikarmin μια απο τις καλες εταιρειεσ κανει προσφορα 1350 ευρω 8 kw σε ολους τους αντιπροσωπους θα τη βρεις ..ειναι προωθητικη ενεργεια απο την ιδια μαμα εταιρεια ....εγω θα την αγορασω συντομα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32536 από mastoras
Εαν το κριτήριο αγοράς για μια σόμπα είναι η τιμή της.....τότε σας προτείνω να πάρετε μια GRACE μοντέλο 2012.

Τα σταφύλια πριν τα αγοράσουμε, τσιμπάμε και μια ρώγα. Τις σόμπες γιατί τις αγοράζετε χωρίς το λιγότερο να γνωρίζετε κάτι για αυτές, και το περισσότερο να τις δοκιμάσετε ? :dry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32550 από vasgri
mastora μπορεις να τις δοκιμασεις ολες???? αναγκαστικα παιρνεις γνωμες απο γνωστους που εχουν συγκεκριμενεσ μαρκες η μεσω forum απο οτι καταλαβα ο epikouros δε εχει μονο ως ζητουμενο τη τιμη αλλα και τη ποιοτητα ..ε για τη συγκεκριμενη εταιρεια δε εχω ακουσει αρνητικα σχολια τωρα τι να πω ο καθενας εχει τη γνωμη του και τη προσωπικη του εμπειρεια ..οποτε τι ρωγα να τσιμπισω???? για τους γιατρους πχ που εργαζονται στο νοσοκομειο που δουλευω μπορω να σου πω... για τις σομπες οχι οποτε αναγκαστικα ζηταμε γνωμες εφοσον ρωγα δε μπορουμε να τσιμπησουμε!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32556 από mastoras

vasgri έγραψε: αναγκαστικα παιρνεις γνωμες απο γνωστους που εχουν συγκεκριμενεσ μαρκες


Αυτό είναι το πιο σωστό από όλα !!!! ;) ......και δεν είναι αναγκαστικά.....είναι το ορθότερο.

Επίσης σωστότερο θα ήταν να την έβλεπες και σε συνεχή....και μόνιμη λειτουργία στο κατάστημα.

Αλλά βλέπεις οι εταιρίες δεν παρέχουν σόμπες για λειτουργία στις βιτρίνες των αντιπροσώπων....τιμή όμως καλή δίνουν. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32616 από vasgri
ετσι οπως το λες ..οποτε ζητω γνωμες και το μονο που μπορω να κανω ειναι πριν προβω στην αγορα να βρω εταιρεια που να μπορει να μου παρεχει και after sales service ..τωρα το ποσο θα ειναι σε θεση να το κανει αυτο μετα την αγορα δε ξερω ...γιαυτο δε εχω παρει αποφαση ακομη σε ποια εταιρεια να απευθυνθω...και οι γιατροι μας σου υποσχονται να σε κανουν καλα..αλλα αν εβλεπες τι ασχετοι ειναι καποιοι και καλα διευθυντες κλινικων θα τρομαζε η ψυχουλα σου..αστα να πανε απο οτι καταλαβα οσο ευκολο ειναι να βρεις καλο γιατρο τοσο ειναι και να βρεις ενα σωστο μαστορα ..η σομπα ..χιχιχι .τοσο ψαξιμο ουτε για την επεμβαση της πεθερας μου δε εκανα... .αχχχχχχχχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ