Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19227 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet
Θα σου δώσω ένα link από κάποιο φθηνό λέβητα που πέρασε ένας φίλος......μάλλον πολλοί φίλοι εδώ του φόρουμ, αλλά για να μην κάνουμε τζάμπα διαφημίσεις, για πολλούς και διάφορους λέβητες, θα ήθελα πρώτα να μου πεις το κόστος που έχεις υπό ψην για μια σόμπα νερού.

Η μάλλον καλύτερα πόσα χρήματα έχεις σκοπό να διαθέσεις για αγορά συσκευής.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19241 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet

mastoras έγραψε: ...θα ήθελα πρώτα να μου πεις το κόστος που έχεις υπόψην για μια σόμπα νερού.

Η μάλλον καλύτερα πόσα χρήματα έχεις σκοπό να διαθέσεις για αγορά συσκευής.


Δεν έχω ακόμα κόστος υπόψιν. Δεν το ξέρω καθόλου το άθλημα και τώρα ψάχνομαι.

Υπολογίζω ότι μέχρι τα 2500-3000 μπορώ να φτάσω τελική τιμή (ΦΥΣΙΚΑ και δεν θα με πείραζε να δώσω και λιγότερα!) μαζί με την εγκατάσταση. (για να μπορώ ν' αγοράσω και καύσιμα...)

Αλλά και πάλι θα ήθελα να υπάρχει τεχνική υποστήριξη και στην πόλη μου (Τρίπολη), γιατί και ο καλύτερος λέβητας στην καλύτερη τιμή χωρίς τεχνική υποστήριξη, για εμένα που είμαι άσχετος με το αντικείμενο, ίσως να μην έχει αντίκρισμα...

There is nothing more uncommon than common sense.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Pri.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19247 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet

Pri έγραψε: Αλλά και πάλι θα ήθελα να υπάρχει τεχνική υποστήριξη και στην πόλη μου (Τρίπολη), γιατί και ο καλύτερος λέβητας στην καλύτερη τιμή χωρίς τεχνική υποστήριξη, για εμένα που είμαι άσχετος με το αντικείμενο, ίσως να μην έχει αντίκρισμα...


Πολύ σωστό !!!! Απο εκεί ξεκινάνε όλα, απο την τεχνική υποστήριξη.

Σε αυτό το πόσο που θέλεται να διαθέσετε δεν νομίζω......και πάλι τονίζω, δεν νομίζω να κυκλοφορούν στην αγορά Υδραυλικές σόμπες πελλετ.

Ισως υπάρχει σε Κινέζικη κατασκευή, αλλά και πάλι δεν ξέρω εάν έχουν ακόμα εισαχθεί αυτά τα μοντέλα.

Αυτό που συνιστώ να κάνετε, είναι να ενδιαφερθείτε για το είδους προϊόντα κυκλοφορούν στην δική σας τοπική αγορά......και στην συνέχεια εδώ είμαστε.

Υπάρχουν πάντως πολλοί λέβητες πέλλετ στην αγορά που ξεκινούν από 1800€ και μπορούν να φτάσουν τις 7000€

Οπότε βλέπουμε ότι υπάρχει μεγάλη γκάμα μοντέλων και τιμών που μπορεί να επιλέξει κανείς.

Στις πελλετόσομπες όμως τα πράγματα είναι πολύ περιορισμένα. :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19249 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet
...μου έκοψες τα φτερά. :oops: (αναφέρομαι στα χρήματα)

Θα ξεκινήσω να ψάχνω στην Τρίπολη στους τοπικούς εμπόρους (ούτε ποιοι είναι δεν ξέρω ακόμα) και μόλις έχω νεώτερα κι από τον μηχανικό για τις θερμικές ανάγκες του σπιτιού, θα γνωστοποιήσω τι μου προτείνουν και σε ποια τιμή.

Υ.Γ.
Πληροφοριακά, μήπως γνωρίζουμε ποιοι εμπορεύονται τέτοια είδη στην περιοχή της Τρίπολης; Για να μην ρωτάω μόνο δεξιά κι αριστερά... (εκτός και θεωρείται διαφήμιση)

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19250 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet
Τα δημοσιευμένα πόστ που αναρτούνται από ιδιώτες και περιέχουν στα μηνύματα τους link καταστημάτων, και μάρκες προϊόντων δεν θεωρούνται διαφημιστικά, παρά μόνο πληροφοριακά για ανταλλαγές απόψεων μεταξύ των ιδιωτών.

Για την Τρίπολη όμως δεν έχω να σου προτείνω έμπορο-κατάστημα γιατί πέφτει λίγο μακριά από τα μέρη μας εδώ στα Βόρεια.

Κανένας απο την Πελλοπόνησο ρε παιδιά, να βοηθήσουμε τον φίλο μας ? :dry:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19251 από chountis
Απαντήθηκε από chountis στο θέμα Αγορά υδραυλικής σόμπας pellet
του ειχα γραψει ποιο πανω του πατριωτη αλλα μαλλον δεν βλεπει καλα και παλι για σας καλη συνεχεια αποχορω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ