Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73941 από ragavelas
Έκαψα μία. Τις υπόλοιπες τις λυπάμαι πάντως. Ε κρίμα να καούν έτσι γρήγορα 6 ευρώ!
Πάντως απόδοση είχαν καλή. Αλλά είναι δυνατόν Ελληνικό προϊόν (άρα το κόστος μεταφοράς είναι πολύ μικρό σε σχέση με εισαγώμενο) που παρασκευάζεται στην Αττική, από υπολείμματα να έχει τέτοια τιμή;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73985 από dimlyk

ragavelas έγραψε: Έκαψα μία. Τις υπόλοιπες τις λυπάμαι πάντως. Ε κρίμα να καούν έτσι γρήγορα 6 ευρώ!
Πάντως απόδοση είχαν καλή. Αλλά είναι δυνατόν Ελληνικό προϊόν (άρα το κόστος μεταφοράς είναι πολύ μικρό σε σχέση με εισαγώμενο) που παρασκευάζεται στην Αττική, από υπολείμματα να έχει τέτοια τιμή;


τι μια ρε μεγαλε ,,,ροδελιτσες κοψτες να βγαλεις τον χειμωνα :P

μαζι σας στο καλαμπουρι ,,,καλο ομως ειναι να μην αναφερεις ποια ειναι ,,,γιατι θεωρω αδικο να συγκρινουμε τιμες απο σουπερ μαρκετ ... αν ομως εχει τετοιες τιμες στα μπριγκετοξυλομαγαζα ,,,,να σας μοιρασω και φτυαρακια :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74950 από ατροχ
καλη μερα σε ολους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77743 από XAGG07
Καλημέρα. Θέλω την βοήθεια σας αν κάποιος έχει κάποια λύση στο προβλημα που με απασχολεί. Φέτος έβαλα ενεργειακό τζάκι το jolly-mec αερόθερμο με αεραγωγούς. Μένω σε περιοχή με σχετικό κρύο, στον Αγιο Στέφανο και μέχρι στιγμής είμαι ΄πολύ ικανοποιημένος. το πρόβλημα είναι κυρίως το βράδυ. βάζω ξύλα ή μπρικέτες πριν πέσω για ύπνο (1200 με 0100) το βάζω στο αυτόματο αλλά μετά απο 1,5-2 ωρες το πολυ έχει σβήσει. Μήπως έχει δοκιμάσει κανένας μπρικέτα που να κρατάει περίπου 5 ωρες? υπάρχει καμιά άλλη ιδέα? ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78830 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Eco Hephaestus έγραψε: Αγαπητέ Τάσο,

Η τιμή της μπρικέτας,



σας προτεινω να διαβασετε τους ορους χρησης ... ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78916 από dmtr

XAGG07 έγραψε: Καλημέρα. Θέλω την βοήθεια σας αν κάποιος έχει κάποια λύση στο προβλημα που με απασχολεί. Φέτος έβαλα ενεργειακό τζάκι το jolly-mec αερόθερμο με αεραγωγούς. Μένω σε περιοχή με σχετικό κρύο, στον Αγιο Στέφανο και μέχρι στιγμής είμαι ΄πολύ ικανοποιημένος. το πρόβλημα είναι κυρίως το βράδυ. βάζω ξύλα ή μπρικέτες πριν πέσω για ύπνο (1200 με 0100) το βάζω στο αυτόματο αλλά μετά απο 1,5-2 ωρες το πολυ έχει σβήσει. Μήπως έχει δοκιμάσει κανένας μπρικέτα που να κρατάει περίπου 5 ωρες? υπάρχει καμιά άλλη ιδέα? ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Είμαι στην ίδια περιοχή, Κρυονέρι και ξέρω από κρύο Αττικής :) .
Εγώ βάζω οξυά μαζί με μπριγκέτες, αλλά το δουλεύω με κλειστό σχεδόν όλο τον δευτερογενή αέρα. Βάζοντας στις 12:00 τελευταία φορά, 2 - 3 μικρά κομάτια οξυα και μια μπριγκέτα, το πρωί βρίσκω θράκα και το τζάκι εξακολουθεί και βγάζει, λίγο, ζεστό αέρα. Ο χώρος δε καθώς και η κρεββατοκάμαρα στον επάνω όροφο πάνω από 22β.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAGG07

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ