Αγριαγκινάρα

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #81000 από lam
Απο οτι ακουγεται παντως εγινε μια καμπανια για να φυτεψουν καποιοι σε δικα τους χωραφια για αυξηση του εισοδηματος τους και απλα καποιες ''εταιριες'' δεν τηρησαν τις συμφωνιες τις οποιες ειχαν συναψει με τους παραγωγους με αποτελεσμα να μεινουν αμανατι στους παραγωγους.
Πολλοι δε, βρηκαν οτι δεν συμφερει τελικα οσον αφορα κοστος παραγωγης-συγκομιδης-μεταφορας σε σχεση με την τιμη που θα το εδιναν στις μεγαλες βιομηχανιες που χρησιμοποιουν βιομαζα απο αγριαγκιναρα και ετσι δεν εβαλαν καθολου.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by lam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #81087 από egglezos

egglezos έγραψε: Σήμερα γύρισα ξανά τον λέβητα του γραφείου μας σε πελλέτα αγριαγκινάρας. Θα σας ποστάρω βίντεο το συντομότερο, μόλις καθαρίσει καλά από πυρηνόξυλο γιατί ακόμα είναι γεμάτη η εστία...


δυστυχώς αποτύχαμε...μάλλον την αγριαγκινάρα την έχουμε ήδη κάψει όλη και αυτά που βάλαμε χτές στον λέβητα ήταν κάποιο big bag από δοκιμαστικά καύσιμα άλλα αγνώστου ποιότητας, σύνθεσης και προέλευσης. Δεν έχω προς τό παρόν βίντεο...θα αρκεστούμε σε αυτό που είχα δείξει κάποτε στον ΑΝΤ1. (και φυσικά δεν μπορώ να βρώ...μα θα μου πεί κάποιος ένα πρόγραμμα που να μπορεί να κατεβάσει ότι video σε live-streaming θέλω! ε? )

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by egglezos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #81115 από DOOM_NX

egglezos έγραψε: μα θα μου πεί κάποιος ένα πρόγραμμα που να μπορεί να κατεβάσει ότι video σε live-streaming θέλω! ε? )

Το JDownloader δουλεύει πολύ καλά με YouTube, Vimeo κλπ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #81486 από egglezos

DOOM_NX έγραψε:

egglezos έγραψε: μα θα μου πεί κάποιος ένα πρόγραμμα που να μπορεί να κατεβάσει ότι video σε live-streaming θέλω! ε? )

Το JDownloader δουλεύει πολύ καλά με YouTube, Vimeo κλπ.


ναι αλλά άν είναι από το site του ANT1 για παράδειγμα ?

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #81501 από jnet

egglezos έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

egglezos έγραψε: μα θα μου πεί κάποιος ένα πρόγραμμα που να μπορεί να κατεβάσει ότι video σε live-streaming θέλω! ε? )

Το JDownloader δουλεύει πολύ καλά με YouTube, Vimeo κλπ.


ναι αλλά άν είναι από το site του ANT1 για παράδειγμα ?

Στείλε το link για να προσπαθήσει κανένα αλάνι. Όλο και κάποιος θα το καταφέρει.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #81522 από GOLIS
:P

john88s έγραψε: Κάνω λάθος οι όσοι ασχολήθηκαν με την αγριαγκινάρα μπήκαν μέσα;

:P Εχεις δικαιο. Ειμαι και εγω ενας απο αυτους στα χαρτια και στα λογια ειναι ωραια στην πραξη ωμος???????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ