Βιομάζα από ροδάκινο

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #32651 από gmirmidonas
Βιομάζα από ροδάκινο δημιουργήθηκε από gmirmidonas
καλημέρα σε όλους είμαι από Λάρισα,έχω βρει κουκούτσι ελιάς αλλά θα προτιμούσα να αγοράσω και κουκούτσι απο ροδακινο , γνωρίζεται που μπορώ να το βρώ ,
ευχαριστώ εκ των προτέρων
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32654 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Απ: βιομαζα απο ροδακινο
Από ότι ακούω εδώ στην Βέροια που είμαι τα κουκούτσια των ροδάκινων είναι σπανία πια γιατί όλες οι μεγάλες βιομηχανίες επεξεργασίας τους τα χρησιμοποιούν οι ίδιες αντί για μαζουτ για τις ανάγκες τους.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gmirmidonas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32655 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: βιομαζα απο ροδακινο
Κανε μια αποπειρα προς Ημαθια και Πελλα και μπορει να βρεις.

Την προηγουμενη ανοιξη ειχα παει σε πελατη μου που διαθετει απο τα μεγαλυτερα κονσερβοποιια στην περιοχη της Πελλας και τον ρωτησα για τα κουκουτσια ροδακινου.

Μου ειπε οτι μεχρι και περυσι τα εδεινε για καυσιμη υλη σε οποιον ζητουσε, απο φετος θα τα κρατανε και θα μετατρεψει τους καυστηρες στο εργοστασιο και στις εγκαταστασεις του και θα τα καιει ο ιδιος...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gmirmidonas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32692 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Απ: βιομαζα απο ροδακινο

Μου ειπε οτι μεχρι και περυσι τα εδεινε για καυσιμη υλη σε οποιον ζητουσε, απο φετος θα τα κρατανε και θα μετατρεψει τους καυστηρες στο εργοστασιο και στις εγκαταστασεις του και θα τα καιει ο ιδιος...

Δε μου δίνεις το τηλέφωνο του πελάτη σου, να του ρίξω ένα μπινελίκι του καραγκιόζη;;;
"Μεγάλο κονσερβοποιείο" και το μυαλό του ιδιοκτήτη σκατά...
Τόσα χρόνια το τσάμπα κουκούτσι δεν το κοιτούσε - μάλλον γιατί σκεφτόταν ερωμένες και πόρσε... :angry:

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32699 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: βιομαζα απο ροδακινο

OANNHSEA έγραψε:

Μου ειπε οτι μεχρι και περυσι τα εδεινε για καυσιμη υλη σε οποιον ζητουσε, απο φετος θα τα κρατανε και θα μετατρεψει τους καυστηρες στο εργοστασιο και στις εγκαταστασεις του και θα τα καιει ο ιδιος...

Δε μου δίνεις το τηλέφωνο του πελάτη σου, να του ρίξω ένα μπινελίκι του καραγκιόζη;;;
"Μεγάλο κονσερβοποιείο" και το μυαλό του ιδιοκτήτη σκατά...
Τόσα χρόνια το τσάμπα κουκούτσι δεν το κοιτούσε - μάλλον γιατί σκεφτόταν ερωμένες και πόρσε... :angry:



Ο συγκεκριμενος ξεκινησε απο οδηγος και κατεληξε να ειναι με παρα πολυ χρημα και με αρκετους τομεις δραστηριοτητας. Χωρις ποτε να φαινεται και να εχει ασχοληθει ο 'τυπος' μαζι του.
Οι γυρω της Πελλας μπορουν να καταλαβουν σε ποιον αναφερομαι.

Και τι σε νοιαζει τι εκανε ο αλλος με την περουσια του? Δανεικα σου ζητουσε? :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32702 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Απ: βιομαζα απο ροδακινο

kosmidis80 έγραψε:

OANNHSEA έγραψε:

Μου ειπε οτι μεχρι και περυσι τα εδεινε για καυσιμη υλη σε οποιον ζητουσε, απο φετος θα τα κρατανε και θα μετατρεψει τους καυστηρες στο εργοστασιο και στις εγκαταστασεις του και θα τα καιει ο ιδιος...

Δε μου δίνεις το τηλέφωνο του πελάτη σου, να του ρίξω ένα μπινελίκι του καραγκιόζη;;;
"Μεγάλο κονσερβοποιείο" και το μυαλό του ιδιοκτήτη σκατά...
Τόσα χρόνια το τσάμπα κουκούτσι δεν το κοιτούσε - μάλλον γιατί σκεφτόταν ερωμένες και πόρσε... :angry:



Ο συγκεκριμενος ξεκινησε απο οδηγος και κατεληξε να ειναι με παρα πολυ χρημα και με αρκετους τομεις δραστηριοτητας. Χωρις ποτε να φαινεται και να εχει ασχοληθει ο 'τυπος' μαζι του.
Οι γυρω της Πελλας μπορουν να καταλαβουν σε ποιον αναφερομαι.

Και τι σε νοιαζει τι εκανε ο αλλος με την περουσια του? Δανεικα σου ζητουσε? :lol:


Aπο που κ ως που περιουσια του Kosmidis?
O πλουτος ειναι του λαου!!! :evil: :evil: :evil:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ