Βιομάζα - όλα τα υπόλοιπα είδη εκτός από το pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1342 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Προς winmbileguru
Άσχετο...
Με 'κείνον τον Π---ά από Ορεστιάδα, που βάπτιζε τους Κινέζους Σουηδούς, είχες κάποια συνέχεια;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1346 από winmbileguru
Θεοδώση καλημέρα. Του έστειλα ένα μέιλ που τα έψαλα ένα χεράκι , σε ευπρεπή τόνο (δεν θυμάμε αν στο είχα πει ή όχι) Τελικά με πήρε ο "συνεταίρος" του και μου λέει: "Ελα ρε Παυλο τι είναι αυτά?" Και του λέω: "Ασε με τώρα βλέπω την ΑΕΚ και με ενοχλείς και στην τελική τη πήρες να μου πείς? Τον μ@λ@κ@ κάνω μ@λ@κ@ς δεν είμαι. Πάρε με σε μία ώρα από τώρα να δω τι θες να μου πεις." Τον απαξίωσα δηλαδή τηλεφωνικά. Οπότε και δεν με ξανακάλεσε ποτέ.
Αυτός νόμιζε ότι θα απολογούμουνα κιόλας. Μιλάμε για τέεεεετοιο θράσος.

Το πέλετ δεν είναι η λύση στο ακριβό πετρέλαιο. Είναι το χαμαλίκι της ζωής σας. Θα πεθάνετε είλωτες του λεβητοστασίου σας. Θα καθαρίζεται τον λέβητα μία φορά την...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1348 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Καλημέρα Παύλε
Άσχετα από την απατεωνιά τους με τα βαφτίσια, έχω περιέργεια να δω έναν τέτοιο λέβητα σε λειτουργία (έστω σε βίντεο ή ακόμη σχόλια από χρήστη). Μπορεί τελικά να είναι καλοί και να τους κάνει ζημιά ο Π----ς! Δες τις σόμπες τις κινεζούλες, μια χαρά τα πάνε!
Υ.Γ. Σαν πολλοί ΑΕΚτσήδες μαζευτήκαμε πάλι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1349 από Asteris
@Win

Ο ηλιακός σου πρέπει να θέλει συντήρηση. Λες ότι με 4τμ συλλέκτες ανεβάζεις 45 βαθμούς στο 200άρι. Ο δικός μου με 2τμ και 160 καζάνι, όταν βγάλει όλη μέρα ήλιο, περνάει τους 50. Και δεν είναι κάποια ιδιαίτερη μάρκα, της Pyramis είναι. Πριν 20 μέρες έκανε και μένα έτσι και ήταν γιατί είχε χάσει 4 λίτρα υγρό από διαρροή...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1387 από winmbileguru
Δεν θέλουν συντήρηση απλά δεν εχω τοπποθετήσει τους συλλέκτες νοτιοανατολικά ως θα επρεπε αλλά ανατολικά. Πριν 5 μήνες τους ελεννξα και ήταν ΟΚ. Τα 200 λίτρα φίλε μου όταν παγώσουν δύσκολα ζεσταινονται ακόμα και με 4 τ.μ. ειδικά με λάθος προσανατολισμο.

Το πέλετ δεν είναι η λύση στο ακριβό πετρέλαιο. Είναι το χαμαλίκι της ζωής σας. Θα πεθάνετε είλωτες του λεβητοστασίου σας. Θα καθαρίζεται τον λέβητα μία φορά την...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1390 από Τάκης

winmbileguru έγραψε: Δεν θέλουν συντήρηση απλά δεν εχω τοπποθετήσει τους συλλέκτες νοτιοανατολικά ως θα επρεπε αλλά ανατολικά.

Ούτε ΝΑ, προς Νότο και με μικρή απόκλιση , 10 μοίρες, προς τη Δύση, ιδιαίτερα αν το θερμό νερό χρησιμοποιείται περισσότερο τις απογευματινές ώρες που είναι και το συνηθέστερο. Σε κάποιες οδηγίες είχα διαβάσει να κτυπά ο ήλιος κατάφατσα στις 12 το μεσημέρι.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ