Προς κύριο Μοσχάλη - custom αερόθερμο κανάλι

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57865 από GeoTa

Moschalis έγραψε:

GEORGES έγραψε: Γεια σας.

Προσπάθησα αρκετές φορές να έρθω σε επαφή με τον Κον Μόσχαλη αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα , είτε με το τηλέφωνο προσπάθησα και με έχει στην αναμονή μονίμως και δεν κατορθώθηκε κάποια επαφή , είτε μέσω e-mail πριν από 3-4 ημέρες που του εξηγώ τι θέλω ακριβώς μαζί με τα στοιχεία μου.
Μήπως ξέρει κανείς κανέναν άλλον επαγγελματία να μου προτείνει , γιατί από τι βλέπω πρέπει να έχει πρόβλημα με τις επικοινωνίες του ο Κος Μόσχαλης.


Καλησπέρα σας,
Εχετε δίκιο , έχω ενεργοποιήσει μια επιλογή στο outlook για spam , και δυστυχώς μόλις είδα το email σας έιχε πάει στα ανεπιθύμητα. Αυριο πρωι πρωι θα μιλήσω με το Γιαννη και θα επικοινωνήσω πρωί πρωί.
Συγγνώμη για την ταλαιπωρία , ευθύνομαι καθαρά εγώ, (Σταύρος).
οσον αφορά τα τηλέφωνα είμαστε σε φάση αναβάθμισης του τηλεφωνικού κέντρου. Εμεις και ο server του φορουμ όλο αναβαθμίσεις είμαστε.
Και πάλι συγγνώμη , θα τα πούμε αύριο το πρωί.


οφ τοπικ: Εγω πάλι πήρα πριν κανα 2 ωρες τηλεφωνο να ρωτήσω για τη σκούπα και μιλησα κανονικά με μια κοπέλα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57934 από GEORGES

Moschalis έγραψε: Καλησπέρα σας,
Εχετε δίκιο , έχω ενεργοποιήσει μια επιλογή στο outlook για spam , και δυστυχώς μόλις είδα το email σας έιχε πάει στα ανεπιθύμητα. Αυριο πρωι πρωι θα μιλήσω με το Γιαννη και θα επικοινωνήσω πρωί πρωί.
Συγγνώμη για την ταλαιπωρία , ευθύνομαι καθαρά εγώ, (Σταύρος).
οσον αφορά τα τηλέφωνα είμαστε σε φάση αναβάθμισης του τηλεφωνικού κέντρου. Εμείς και ο server του φορουμ όλο αναβαθμίσεις είμαστε.
Και πάλι συγγνώμη , θα τα πούμε αύριο το πρωί.


Καλησπέρα σας.

Σε ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σας Κύριε Σταύρο .
Το σκέφτηκα ότι κάτι γίνεται με τις επικοινωνίες.
Συμβαίνουν αυτά τα πράγματα.δεν πειράζει.
Να ξέρετε ότι η δουλειά μου έχει να κάνει με server΄s και τηλεφωνικά κέντρα και κατανοώ απόλυτα τέτοια προβλήματα.
Πολύ ευχαρίστως αναμένω αύριο να με διαφωτίσετε τι μπορούμε να κάνουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57941 από DOOM_NX

Moschalis έγραψε:

GEORGES έγραψε: Γεια σας.

Προσπάθησα αρκετές φορές να έρθω σε επαφή με τον Κον Μόσχαλη αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα , είτε με το τηλέφωνο προσπάθησα και με έχει στην αναμονή μονίμως και δεν κατορθώθηκε κάποια επαφή , είτε μέσω e-mail πριν από 3-4 ημέρες που του εξηγώ τι θέλω ακριβώς μαζί με τα στοιχεία μου.
Μήπως ξέρει κανείς κανέναν άλλον επαγγελματία να μου προτείνει , γιατί από τι βλέπω πρέπει να έχει πρόβλημα με τις επικοινωνίες του ο Κος Μόσχαλης.


Καλησπέρα σας,
Εχετε δίκιο , έχω ενεργοποιήσει μια επιλογή στο outlook για spam , και δυστυχώς μόλις είδα το email σας έιχε πάει στα ανεπιθύμητα. Αυριο πρωι πρωι θα μιλήσω με το Γιαννη και θα επικοινωνήσω πρωί πρωί.
Συγγνώμη για την ταλαιπωρία , ευθύνομαι καθαρά εγώ, (Σταύρος).
οσον αφορά τα τηλέφωνα είμαστε σε φάση αναβάθμισης του τηλεφωνικού κέντρου. Εμεις και ο server του φορουμ όλο αναβαθμίσεις είμαστε.
Και πάλι συγγνώμη , θα τα πούμε αύριο το πρωί.

Σταύρο και το δικό μου email πήγε στα ανεπιθύμητα. Να το ξαναστείλω;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ