Μετατροπη λεβητα ξυλου σε πελλετ

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158748 από saka1979
Καλησπερα απο βορεια ευβοια , νεος στο forum ... Χρειαζομαι τα φωτα οσων εχουν ασχοληθει ... Εχω ενα λεβητα ξυλων saturn και ψαχνομαι για την μετατροπη του σε πελλετ ... Πολυ κουραστικα τα ξυλα ... Οσοι γνωριζετε μπορειτε ν μου προτεινετε ;;;

Στάλθηκε από το HT7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158749 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ο ανθρωπος σου ειναι εκει στη ΛΙΜΝΗ ο Σταθης που ειναι και εδω με το ψευδωνυμο ETSA και μολις θα το διαβασει θα σε βοηθησει ειναι μηχανολογος και γνωστης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158750 από saka1979
Λιμνη ??? Πλακα κανεις ... Δεν ηξερα καν οτι υπαρχει ανθρωπος πουασχολειται με μετατροπες στηβορεια ευβοια ...

Στάλθηκε από το HT7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158753 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ειναι καθηγητης στο ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ και γνωστης και καλος επαγγελματιας.οταν θα μπει εδω στο φορουμ θα σου απαντησει σιγουρα.ποια περιοχη εισαι στη Βορεια Εβοια?ερχομουν για διακοπες καμπινγκ. πηγαινω για ψαρεμα με τη βαρκα μου Λιχαδονησια Καβο Αι Γιωργη.ειμαι απο Λαμια κοντοχωριανοι!!!!!!!!!
Last edit: 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158754 από saka1979

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Ειναι καθηγητης στο ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ και γνωστης και καλος επαγγελματιας.οταν θα μπει εδω στο φορουμ θα σου απαντησει σιγουρα.ποια περιοχη εισαι στη Βορεια Εβοια?ερχομουν για διακοπες καμπινγκ. πηγαινω για ψαρεμα με τη βαρκα μου Λιχαδονησια Καβο Αι Γιωργη.ειμαι απο Λαμια κοντοχωριανοι!!!!!!!!!

Ευχαριστω Κωστη ... Μιλησα μαζι του , ολα οκ .... Αιδηψο ειμαι .... Κυκλοφορω σθυχνα στα λιχαδια. ...


Στάλθηκε από το HT7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158755 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΙ Αιδηψο διακοπες εχω κανει 3 χρονιες και Αγ Νικολαο.ειναι σουπερ η Ευβοια και κοντα απο παντου.αν με φερει ο δρομος καλοκαιρι θα ανταμωσουμε.να σαι καλα και να βρεις τη λυση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ