energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104843 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

DOOM_NX έγραψε: Με αποσυνδέει συνέχεια, παρά του ότι επιλέγω "να με θυμάσαι". Βάζω τα στοιχεία για login και μου βγάζει token error αντί να με πάει στη σελίδα που ήμουν. Για κοιτάξτε το!


Οκ απο Δευτερα θα το δεί ο προγραμματιστής. Και σε μένα εχει βγάλει κανα 2 φορές το token ring μετά την αναβάθμιση αλλά είναι σπανιο..

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104846 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jnet έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Με αποσυνδέει συνέχεια, παρά του ότι επιλέγω "να με θυμάσαι". Βάζω τα στοιχεία για login και μου βγάζει token error αντί να με πάει στη σελίδα που ήμουν. Για κοιτάξτε το!


Οκ απο Δευτερα θα το δεί ο προγραμματιστής. Και σε μένα εχει βγάλει κανα 2 φορές το token ring μετά την αναβάθμιση αλλά είναι σπανιο..

ΣΕ μενα το κανει αυτο και οταν πας να κανεις LOGIN βγενει η πολλαπλοτητα πανω στο login


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104847 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

PRIMUS 45 έγραψε:

jnet έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Με αποσυνδέει συνέχεια, παρά του ότι επιλέγω "να με θυμάσαι". Βάζω τα στοιχεία για login και μου βγάζει token error αντί να με πάει στη σελίδα που ήμουν. Για κοιτάξτε το!


Οκ απο Δευτερα θα το δεί ο προγραμματιστής. Και σε μένα εχει βγάλει κανα 2 φορές το token ring μετά την αναβάθμιση αλλά είναι σπανιο..

ΣΕ μενα το κανει αυτο και οταν πας να κανεις LOGIN βγενει η πολλαπλοτητα πανω στο login


Τωρα?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104848 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jnet έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

jnet έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Με αποσυνδέει συνέχεια, παρά του ότι επιλέγω "να με θυμάσαι". Βάζω τα στοιχεία για login και μου βγάζει token error αντί να με πάει στη σελίδα που ήμουν. Για κοιτάξτε το!


Οκ απο Δευτερα θα το δεί ο προγραμματιστής. Και σε μένα εχει βγάλει κανα 2 φορές το token ring μετά την αναβάθμιση αλλά είναι σπανιο..

ΣΕ μενα το κανει αυτο και οταν πας να κανεις LOGIN βγενει η πολλαπλοτητα πανω στο login


Τωρα?

ΓΙΩΡΓΟ το μεσημερι που πηγα να μπω ναι τωρα βγηκα και ξαναμπηκα δεν το εκανε


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ