Ban και μπάνιο...

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75611 από N1k0s
Ban και μπάνιο... δημιουργήθηκε από N1k0s
Προτείνω ban σε όλους για μία βδομάδα , και να πάνε κάπου για μπάνιο όλοι μαζί για να τα βρούνε ...
Ούτε πολέμους χρειαζόμαστε , ούτε προστασίες , ούτε θέματα για να αναλύσουμε γιατί υπάρχουν οι αντιγνωμίες. Όταν λέω όλους , εννοώ είτε είναι απλά μέλοι , είτε έχουν κάποια λειτουργική εργασία, και εμένα μαζί άμα χρειαστεί ... Υπάρχει ένα ιδιαίτερα αυστηρό φόρουμ για αυτοκίνητα ιταλικής premium μάρκας , και αυτά τα φαινόμενα αντιμετωπίζονται ευτυχώς ή δυστυχώς στο άκρο , άμεση αποβολή για κάποιο χρονικό διάστημα , και έχουν επιβληθεί σε πολύτιμα μέλη της εν καιρό , και υπάρχει τάξη ...
Δυστυχώς σε μαγαζί που μαλώνουν , δεν θέλει κανείς να μπει , οπότε μη κόσμιες συζητήσεις φέρνουν απώθηση μελών , νυν και μελλόντων ...

Με αυτό το θέμα θα ήθελα να τοποθετηθώ , μαζί σας , στο αν θα ήθελα να αυξηθεί η αυστηρότητα ή όχι.

Είμαι υπέρ της αυστηρότητας

Τέλος θα πω ότι ενώ είχα μεγάλη συμμετοχή , τώρα δεν έχω , λόγω της φύσης της εργασίας μου αυτή την εποχή , και λόγω ότι υπάρχουν πολλά μέλη με προθυμία να βοηθήσουν. Τώρα μαζί με τα προηγούμενα , υπάρχει πλέον και η δυσαρέσκεια για κουβέντες που ακούγονται κυρίως σε καφενεία. Έχω μεγαλώσει με πρότυπα πολιτισμού , οπότε θέλω πολιτισμό , καλό το καλαμπούρι , αναγκαίο το βρισίδι , αλλά όχι να συγχέουμε το δίκιο μας με την γλώσσα του λιμανιού ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75624 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Ban και μπάνιο...
Έτσι είναι. Συμφωνώ απόλυτα. +1

Όχι ότι θα τα βρει κανείς άμα πάρουν όλοι ban, αλλά άξιζε η προσπάθεια...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75722 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Ban και μπάνιο...

N1k0s έγραψε: Προτείνω ban σε όλους για μία βδομάδα , και να πάνε κάπου για μπάνιο όλοι μαζί για να τα βρούνε ...
Ούτε πολέμους χρειαζόμαστε , ούτε προστασίες , ούτε θέματα για να αναλύσουμε γιατί υπάρχουν οι αντιγνωμίες. Όταν λέω όλους , εννοώ είτε είναι απλά μέλοι , είτε έχουν κάποια λειτουργική εργασία, και εμένα μαζί άμα χρειαστεί ... Υπάρχει ένα ιδιαίτερα αυστηρό φόρουμ για αυτοκίνητα ιταλικής premium μάρκας , και αυτά τα φαινόμενα αντιμετωπίζονται ευτυχώς ή δυστυχώς στο άκρο , άμεση αποβολή για κάποιο χρονικό διάστημα , και έχουν επιβληθεί σε πολύτιμα μέλη της εν καιρό , και υπάρχει τάξη ...
Δυστυχώς σε μαγαζί που μαλώνουν , δεν θέλει κανείς να μπει , οπότε μη κόσμιες συζητήσεις φέρνουν απώθηση μελών , νυν και μελλόντων ...

Με αυτό το θέμα θα ήθελα να τοποθετηθώ , μαζί σας , στο αν θα ήθελα να αυξηθεί η αυστηρότητα ή όχι.

Είμαι υπέρ της αυστηρότητας

Τέλος θα πω ότι ενώ είχα μεγάλη συμμετοχή , τώρα δεν έχω , λόγω της φύσης της εργασίας μου αυτή την εποχή , και λόγω ότι υπάρχουν πολλά μέλη με προθυμία να βοηθήσουν. Τώρα μαζί με τα προηγούμενα , υπάρχει πλέον και η δυσαρέσκεια για κουβέντες που ακούγονται κυρίως σε καφενεία. Έχω μεγαλώσει με πρότυπα πολιτισμού , οπότε θέλω πολιτισμό , καλό το καλαμπούρι , αναγκαίο το βρισίδι , αλλά όχι να συγχέουμε το δίκιο μας με την γλώσσα του λιμανιού ...


Είμαι σε όλα σύμφωνος μαζί σου εκτός από την αυστηρότητα. Επειδή τα προϊόντα που κυκλοφορούν εδώ μέσα είναι κατεξοχήν λαϊκά και όχι premium, πιστεύω ότι μπορούμε να αυτοδιαχειριστούμε μόνοι μας την κατάσταση ως απλοί άνθρωποι του λαού.
Να συνεννοηθούμε πρέπει, χωρίς εγωισμούς και χωρίς ακρότητες. Η αυστηρότητα τις περισσότερες φορές, ενώ αρχικά επιφέρει την ηρεμία, σιγά σιγά οδηγεί σε παρεξηγήσεις και κόντρες.
Ας δοκιμάσουμε πρώτα τη λογική και την αυτοκριτική.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75739 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ban και μπάνιο...
με συγχωρεις πετρο αλλα δεν ειναι θεμα εγωισμου αλλα σεβασμου της προσωπικοτητας του αλλου και εν τελει αυτοσεβασμου μια και οποιος δεν σεβεται τον εαυτο του δεν μπορει αν σεβαστει και κανενα αλλον

κατα τα αλλα συμφωνω κι εγω μαζι σου με την αυστηροτητα
αλλα θα μου επιτρεψεις να εχω τις αμφιβολιες μου με τα μοντελα αυτοδιαχειρησης καθοτι εχουν αποτυχει παταγωδως .... μια και δημοκρατια χωρις σεβασμο της προσωπικοτητας του συνανθρωπου δεν μπορει να υπαρξει


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75744 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Ban και μπάνιο...
Αρκεί να μη λησμονούμε το κυριότερο...


Καλοί τρόποι είναι η συμφιλίωση της μεγάλης ιδέας που έχουμε για τον εαυτό μας με τη μικρή ιδέα που έχουμε για τους άλλους.

(Μαρκ Τουέιν)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75746 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Ban και μπάνιο...

dimlyk έγραψε: με συγχωρεις πετρο αλλα δεν ειναι θεμα εγωισμου αλλα σεβασμου της προσωπικοτητας του αλλου και εν τελει αυτοσεβασμου μια και οποιος δεν σεβεται τον εαυτο του δεν μπορει αν σεβαστει και κανενα αλλον

κατα τα αλλα συμφωνω κι εγω μαζι σου με την αυστηροτητα
αλλα θα μου επιτρεψεις να εχω τις αμφιβολιες μου με τα μοντελα αυτοδιαχειρησης καθοτι εχουν αποτυχει παταγωδως .... μια και δημοκρατια χωρις σεβασμο της προσωπικοτητας του συνανθρωπου δεν μπορει να υπαρξει


Να ένα καλό πείραμα... το energ. Ας δούμε τι θα γίνει.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ