Εντυπώσεις περί δώρων προσφορών

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75011 από Gdevil
Καλημέρα σας,
Θα σας πρότεινα με το που δημιουργείται ένα θέμα είτε δώρων από κληρώσεις είτε προσφορών, κατευθείαν να δημιουργείται και το αντίστοιχο θέμα εντυπώσεων που να "κρέμεται" κάτω από το θέμα της προσφοράς.
Ειδικότερα στα θέματα από δώρα και κληρώσεις να τονίζεται στους τυχερούς η "υποχρέωσή" (με ή χωρίς εισαγωγικά) τους να παρουσιάσουν τις εντυπώσεις τους από τα δώρα.
Και μάλιστα όχι με μία απάντηση του στυλ "παρέλαβα το δώρο τάδε. Είμαι πολύ ευχαριστημένος."
έστω 1-2 φώτος, έστω λίγο περιγραφή κάτι που να δίνει και στα υπόλοιπα μέλη λίγη παραπάνω πληροφόρηση.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75026 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Εντυπώσεις περί δώρων προσφορών
συμφωνω μαζι σου αν και δεν θεωρω απαραιτητο να δημιουργειτε καθε φορα και νεο θεμα ...θα μπορουσε η οποια αναφορα να γινει στο ιδιο ...η στο παρον αν θελετε να το κρατησουμε σαν διαρκες θεμα ... εκει που με μπερδευει εμενα ειναι στην "υποχρεωση" και αν και καποιο τροπο μπορει να εξασφαλιστει περα απο την οικοιοθελη συμμετοχη του καθενα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75044 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Εντυπώσεις περί δώρων προσφορών
Όσον αφορά το να ανοίγεται νέο θέμα κάθε φορά.
Πως το σκέφτηκα εγώ.
Θέλω πχ εγώ ένα υγρασιόμετρο.
Και βλέπω στις τρέχουσα κλήρωση υπάρχει ένα υγρασιόμετρο.
Γίνεται η κλήρωση.
Δεν μου κάθεται εμένα. Και το παίρνει ένας άλλος.
Ε, αν δώ κάτω από το θέμα αυτό της κλήρωσης μετά από 2-3 μέρες το μέλος χψ να περιγράφει το υγρασιόμετρο θα το χτυπήσω και εγώ αν γράφει θετικά.
Οπότε και εγώ ευχαριστημένος, γιατί ήθελα ένα υγρασιόμετρο που να ειναι καλό σύμφωνα με την γνώμη κάποιου αμερόληπτου, και ο έμπορος που δε τα βάζει τα δώρα για την ψυχή της μάνας του (και φυσικά ο τυχερός της κλήρωσης).
Επιπλέον όμως ίσως έτσι δημιουργηθεί και "ρεύμα". Και καλά προιόντα να μπαίνουν σε κληρώσεις και περισσότερες κληρώσεις να γίνονται.

Όσον αφορά το "υποχρέωση"
(πάλι όπως το σκέφτηκα εγώ)
αν ανοίγει κάθε φορά νέο θέμα κάτω από τον τρέχων διαγωνισμό ή κλήρωση που να τονίζει ότι είναι για να γράψουν τα τυχερά μέλη της εντυπώσεις τους και εάν υπάρχει μία πρόταση του τύπου πχ "μέλος που θα παραλάβει δώρο και δεν θα κάνει περιγραφή εντυπώσεων θα αποκλειστεί από νέους διαγωνισμούς" (εννοείται ότι οι διαχειριστές θα κάνουν μία black list) τότε μπαίνουν και τα εισαγωγικά στο "υποχρέωση"


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Gdevil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75052 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Εντυπώσεις περί δώρων προσφορών
προσωπικα συμφωνω μαζι σου
ας δουμε αν εχουν να πουν κατι και τα αλλα μελη


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ