Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48855 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

KERBEROS έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: KERBEROS, έκανες edit στο thread για τον Kiturami απλά και μόνο για να αλλάξεις τη φατσούλα από :D σε :);

Γιατί έτσι; :blink:


Προσπαθώ να έχω κοινά emoticons για ορισμένες κατηγορίες θεμάτων, για να έχει πιο οργανωμένη εικόνα το φόρουμ. Χαρούμενες φάτσες στην παρουσίαση των συσκευών θέρμανσης, ερωτηματικά για ερωτήσεις αγοράς και απορίες μελών, πολύ χαρούμενες φάτσες για αστεία - χόμπι κ.ά.τ. κλπ.
Αν σε ενοχλεί, άλλαξέ το.
Δεν έχω κάτι προσωπικό με το λέβητά σου... :P

Α, ναι; Ε τότε να αλλάξεις και του BIOPLEX για να μην ξεχωρίζει! :pinch: :P

(Εκ του να ψοφίσει και η κατσίκα του γείτονα! :silly: )

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48859 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

DOOM_NX έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: KERBEROS, έκανες edit στο thread για τον Kiturami απλά και μόνο για να αλλάξεις τη φατσούλα από :D σε :);

Γιατί έτσι; :blink:


Προσπαθώ να έχω κοινά emoticons για ορισμένες κατηγορίες θεμάτων, για να έχει πιο οργανωμένη εικόνα το φόρουμ. Χαρούμενες φάτσες στην παρουσίαση των συσκευών θέρμανσης, ερωτηματικά για ερωτήσεις αγοράς και απορίες μελών, πολύ χαρούμενες φάτσες για αστεία - χόμπι κ.ά.τ. κλπ.
Αν σε ενοχλεί, άλλαξέ το.
Δεν έχω κάτι προσωπικό με το λέβητά σου... :P

Α, ναι; Ε τότε να αλλάξεις και του BIOPLEX για να μην ξεχωρίζει! :pinch: :P

(Εκ του να ψοφίσει και η κατσίκα του γείτονα! :silly: )


Μου ξέφυγε. Τρέχω...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74379 από asfet
Απαντήθηκε από asfet στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Γιατί παρακαλώ μεταφέρθηκε το μήνυμα μου σε άλλο θέμα?

Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρήθηκε μόνο το δικό μου μήνυμα εκτός θέματος και μεταφέρθηκε στις πιστοποιήσεις πελλετ.
Απάντησα στο μέλος polyvag, χωρίς να παραβώ κανέναν κανόνα του φόρουμ.
Στη συνέχεια μετά από αγνόηση του συντονιστή από άλλο μέλος, η κουβέντα άλλαξε πορεία και θέμα, και σωστά εκείνο το μήνυμα μεταφέρθηκε.

Αν ήθελε κάποιος να το συνεχίσει, με το εργαλείο "παράθεση", μπορούσε να το κάνει, στο θέμα που ανήκει χωρίς να δημιουργηθεί ασυνέχεια μηνυμάτων, ιδιαίτερα έπειτα από την παρέμβαση συντονιστή.

Η επιλεκτική μεταφορά του δικού μου μηνύματος με προβληματίζει.
Ή θεωρούνται όλα τα σχετικά μηνύματα εκτός θέματος και πρέπει να μεταφερθούν, δηλ. και τα #73630, #73666, #73689, #73855, #73882, ή κανένα.

Τέτοιος άδικος και αδικαιολόγητος χειρισμός δεν είναι ούτε δημοκρατικός, ούτε υπέρ της πολυφωνίας απόψεων που οφείλει να έχει ένα δημόσιο φόρουμ, και μόνο καθοδήγηση της κοινής γνώμης υποδηλώνουν.

Παρακαλώ να μεταφερθεί το μήνυμά μου στη θέση του. Αν και εφόσον γίνει αυτό, ή αν μεταφερθούν όλα τα σχετικά μηνύματα στο άλλο θέμα, τότε μόνο μπορείτε να διαγράψετε το παρόν μήνυμα.

Άννα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74412 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

asfet έγραψε: Γιατί παρακαλώ μεταφέρθηκε το μήνυμα μου σε άλλο θέμα?

Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρήθηκε μόνο το δικό μου μήνυμα εκτός θέματος και μεταφέρθηκε στις πιστοποιήσεις πελλετ.
Απάντησα στο μέλος polyvag, χωρίς να παραβώ κανέναν κανόνα του φόρουμ.
Στη συνέχεια μετά από αγνόηση του συντονιστή από άλλο μέλος, η κουβέντα άλλαξε πορεία και θέμα, και σωστά εκείνο το μήνυμα μεταφέρθηκε.

Αν ήθελε κάποιος να το συνεχίσει, με το εργαλείο "παράθεση", μπορούσε να το κάνει, στο θέμα που ανήκει χωρίς να δημιουργηθεί ασυνέχεια μηνυμάτων, ιδιαίτερα έπειτα από την παρέμβαση συντονιστή.

Η επιλεκτική μεταφορά του δικού μου μηνύματος με προβληματίζει.
Ή θεωρούνται όλα τα σχετικά μηνύματα εκτός θέματος και πρέπει να μεταφερθούν, δηλ. και τα #73630, #73666, #73689, #73855, #73882, ή κανένα.

Τέτοιος άδικος και αδικαιολόγητος χειρισμός δεν είναι ούτε δημοκρατικός, ούτε υπέρ της πολυφωνίας απόψεων που οφείλει να έχει ένα δημόσιο φόρουμ, και μόνο καθοδήγηση της κοινής γνώμης υποδηλώνουν.

Παρακαλώ να μεταφερθεί το μήνυμά μου στη θέση του. Αν και εφόσον γίνει αυτό, ή αν μεταφερθούν όλα τα σχετικά μηνύματα στο άλλο θέμα, τότε μόνο μπορείτε να διαγράψετε το παρόν μήνυμα.


τότε μόνο μπορείτε να διαγράψετε το παρόν μήνυμα αναρωτιεμαι τι να σημαινει
επειδη λοιπον το παρον θεμα ειναι περιορισμενης διαρκειας ενω το θεμα στο οποιο μεταφερθηκε και ηταν σχετικο ειναι ενα θεμα που μας απασχολει διαρκως κι εκει μπορειτε να εκθεσετε τις αποψεις σας σχετικα και να μας ενημερωσετε και για οποιο αλλο στοιχειο πιθανοτατα προκυψει .

τις αναφορες σας περι δημοκρτιας θα τις παρακαμψω καθοτι δεν συναδουν και με το υφος σας

για καθε υποδειξη σας ως προς την πειτουργια του βφορουμ υπαρχειν το αναλογο τοπικ και θα ειμασταν ιδιαιτερα ευτυχεις για τις οποιες υποδειξεις σας για την βελτιωση λειτουργιας του


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74420 από asfet
Απαντήθηκε από asfet στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
....σημαίνει ότι έχω βάσιμες υποψίες πως με την ίδια λογική που μεταφέρατε αυθαίρετα ένα μήνυμα μου, με την ίδια λογική μπορείτε και να διαγράψετε κάποιο άλλο. ;)

Και πού γράφει ότι τα μηνύματα μεταφέρονται ανάλογα με τη διαχρονικότητα τους?
Ξέρω πολύ καλά σε ποιό θέμα το ανάρτησα.
Επειδή μάλλον δεν καταλαβαίνετε, θα το πω με άλλα λόγια....

Απάντηση στο μήνυμα του polyvag έδωσαν και άλλα μέλη, αλλά μόνο το δικό μου θεωρήθηκε ότι πρέπει να μεταφερθεί, και μόνο το δικό μου θεωρείται ότι πρέπει να έχει θέση σε ένα θέμα "που μας απασχολεί διαρκώς"

Αυτό το λες εσύ ίση μεταχείριση?

Άννα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74421 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

asfet έγραψε: Γιατί παρακαλώ μεταφέρθηκε το μήνυμα μου σε άλλο θέμα?
Αν ήθελε κάποιος να το συνεχίσει, με το εργαλείο "παράθεση", μπορούσε να το κάνει, στο θέμα που ανήκει χωρίς να δημιουργηθεί ασυνέχεια μηνυμάτων, ιδιαίτερα έπειτα από την παρέμβαση συντονιστή.

Η επιλεκτική μεταφορά του δικού μου μηνύματος με προβληματίζει.
Ή θεωρούνται όλα τα σχετικά μηνύματα εκτός θέματος και πρέπει να μεταφερθούν, δηλ. και τα #73630, #73666, #73689, #73855, #73882, ή κανένα.

Τέτοιος άδικος και αδικαιολόγητος χειρισμός δεν είναι ούτε δημοκρατικός, ούτε υπέρ της πολυφωνίας απόψεων που οφείλει να έχει ένα δημόσιο φόρουμ, και μόνο καθοδήγηση της κοινής γνώμης υποδηλώνουν.

Παρακαλώ να μεταφερθεί το μήνυμά μου στη θέση του. Αν και εφόσον γίνει αυτό, ή αν μεταφερθούν όλα τα σχετικά μηνύματα στο άλλο θέμα, τότε μόνο μπορείτε να διαγράψετε το παρόν μήνυμα.


Καταρχήν να σας δηλώσω πως μπορώ να διαγράψω αυτό το μήνυμα ανά πάσα στιγμή γιατί είναι εκτός θέματος και γιατί το ύφος του δε συνάδει με το ύφος ενός ατόμου που κάνει ένα αίτημα προς τους συντονιστές .Δε θα το κάνω φυσικά γιατί κάθε άλλο παρά να δημιουργώ θέματα από του πουθενά μου αρέσει.

Επιλεκτική μεταφορά δεν έγινε καθώς μεταφέρθηκαν 2 μηνύματα και σβήστηκε η αναφορά του Doom προς την σακκούλα του Κεχίδη και έγινε έκκληση από την πλευρά μου για να μείνετε εντός θέματος .

Εσείς όχι μόνο δε σέβεστε αυτή την έκκληση παρά ζητάτε να επιστρέψουν τα offtopic μηνύματα στην προηγούμενη θέση τους ,αμφισβητείτε την κρίση μου και τη δημοκρατικότητα του φόρουμ και δίνετε και συμβουλές - διαταγές για τα υπόλοιπα που θέλετε .

Θα πρότεινα να συμβουλευτείτε τους όρους χρήσης και τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ άλλη μιά φορά ,πρίν συνεχίσετε την κουβέντα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ