Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19176 από antisakis
"Castell"

AntiSakis πια πρέσα έχεις ? πόσο KW? αν θυμάμαι καλά την αγόρασες απο τον gmi?

10 kw απο τον θεοχαριδη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19178 από Βιομαζιστής
@antisakis

Γιατί κάνεις upload στο ImageShack; Αφού μπορείς να ανεβάσεις φωτό στο forum κατευθείαν από τον υπολογιστή σου ή από card reader.

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19187 από Castell
@ OANNHSEA Είχα πάρει τηλ και μου οι τιμές είναι αυτές που γράφει απλά και εμένα δεν μου άρεσε ότι δίνεις τόσα λεφτά απλά και μόνο για μέταλλο ενώ μηχανολογικά είναι ίδιες. Βέβαια το παλικάρι που μίλησα μου φάνηκε ΟΚ στο τηλέφωνο μου είπε ότι περιμένει να παραλάβει απο μέρα σε μέρα μηχανήματα, μου είπε 1500.00€ για το conditioner με inverter με ατμό.
Γνώριζε φυσικά και για τις R-type και μου είπε ότι μπορεί να μου φέρει (να εκτελωνίσει) όποιο τύπο πρέσας θέλω, ακόμη είπε ότι στις τιμές που πουλάει στην ουσία βγάζει έως 1000.00€ (πράγμα που επαληθεύετε άν το συγκρίνουμε με τους καταλόγους απο τον Μαστορα) γιατί στέλνει τα λεφτά και παραλαμβάνει μετά απο 45 μέρες συν τον εκτελωνισμό.
Για τις Ring type μου είπε ένα νούμερα πάνω απο 20Κ οπότε και τελείωσε εκεί η συζήτηση μας. Πάντως τον άκουσα ειλικρινή και μου είπε αν θέλω να πάω να δω την πρέσα και τον σφυρόμυλο που θα φέρει. Πάντως για τις πρέσες θα έφερνε 3 και νομίζω είχε 5 που ενδιαφέρονταν.

@Βιομαζιστή μπορείς να αναλάβεις την διαδικασία? Νομίζω ότι έγραψες ότι μόνος σου έκανες την παραγγελία και τον εκτελωνισμό των μηχανημάτων σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19190 από Βιομαζιστής

Castell έγραψε:
@Βιομαζιστή μπορείς να αναλάβεις την διαδικασία? Νομίζω ότι έγραψες ότι μόνος σου έκανες την παραγγελία και τον εκτελωνισμό των μηχανημάτων σου.




Ποια διαδικασία ακριβώς να αναλάβω; Ότι θέλεις για τον τρόπο που γίνεται η όλη διαδικασία, ναι μπορώ να βοηθήσω.
Ο εκτελωνισμός δεν έγινε από εμένα. (γινόταν αλλά σε καμιά περίπτωση δεν συμφέρει)
Έγινε από φίλο εκτελωνιστή στο Ε' τελωνείο Πειραιά και μου πήρε 50€.
Μέσα στην παραπάνω τιμή ήταν να πάει και στην ναυτιλιακή εταιρία για να πάρει την διατακτική και ακόμα να περιμένει 2,5 ώρες τον μεταφορέα που έστειλα για να παραλάβει το μηχάνημα από το τελωνείο μετά τον εκτελωνισμό του, για να το φέρει στο σπίτι μου.

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19193 από Castell
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. στείλε μου ένα μαιλ για να επικοινωνήσουμε ευχαριστώ.
Την παραγγελία την έκανες με μαιλ?
Σου έστειλαν απλά ένα μηχάνημα μια πρέσα? οπότε έστω και μεμονωμένα μπορούμε ...
Πρέπει να έχει το μηχάνημα κάποια πιστοποιητικά για να μπορεί να γίνει εκτελωνισμός δλδ CE ???
Τα χρήματα με ποιόν τρόπο και προκαταβολικά ?
Σε πόσες μέρες σου ήρθε το μηχάνημα?
Το αγόρασες απο καμία απο αυτές τις μεγάλες? Ζήτησες και ανταλλακτικά μαζί?
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Castell.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19194 από antisakis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.203 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ