Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #79383 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

martini11 έγραψε: xrysafis72 ποσο σου στοιχισε το εργαλειο?

με πολλη ανχος για τα ευροπουλακια μου αφου ζητουν ολα τα χρηματα και η παραγγελια σου φωρτονεται μετα απο 15 μερες και φτανει καπως,χαχαχχα.αρχη παραγγελια μου 15 νοεβριου και εφτασε 25 ιανουαριου.η τιμη με ολα τα εξτρα μεχρι την δραμα 4800 γιουρα

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #79385 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

Mal έγραψε: Σε όλους. Καλοριζικα τα μηχανηματα σας και καλή παραγωγή πελλετ να έχετε.

νασε καλα φιλε μου .και καλη μας επιτυχεια σε εμας με τα μηχανηματα της επιλογης μας.εγω παντος την βαριοπουλα των 15 κιλων θα την εχω διπλα στην πελλετοπρεσσα. :whistle:

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #79393 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Καλώς τα δέχτηκες φίλε ;)

Φέτος η χρονιά είναι δική μας. Άιντε για πέλλετ "πρώτο πράμα από την Δράμα" :)
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #79401 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

mastoras έγραψε: Καλώς τα δέχτηκες φίλε ;)

Φέτος η χρονιά είναι δική μας. Άιντε για πέλλετ "πρώτο πράμα από την Δράμα" :)

ευχαριστω μαστορα πιστευω τα δυσκολα και για μενα και για σενα να τελιωσαν μετα απο τοση αναμονη.μαστορα καπου να βρεθουμε να ανταλαξουμε ιδεες και αποριε ,λυσης.ολοι εμεις που εχουμε τα εργαλια και αυτη που σκεφτονται να αγορασουν.εγω παντος δεν θα συνηστουσα σε καποιον αγορα μονος του απο κινα γιατι μεγαλο το ρισκο!!!ειναι σαν να βλεπει την μελλον γυναικα σου σε φωτογραφια και πας για γαμο,και την βλεπει πρωτη φορα στην εκκλησια!!!προβληματα δεν ειχα με ολοι την ενεργια μου αυτη (αγορα απο την κατασκευαστρια εταιρια)αλλα στο σπιτι δεν με μιλουσα εδω και 2 μηνες κανεις γιατι ειμουν μεσα στα νευρα και το αγχος.ακομα υπαρχει η προταση για την τρακτεροπρεσσα αν θελεται να την δοκιμασεται,φορτοστετην σε φορτιγακι και ελατε δραμα να της εξηγησω το <<ονειρο>>>

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by xrysafis72. Αιτία: συμπληρωμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #79402 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
και μια προταση λεω να ανοιξουμε και νεο θεμα με τιτλο πελλετοπρεσσες παραγωγη καιεντυπωσηςτα μηχανηματα τα πηραμε αλλη τα εχουν να δουμε τη κανουμε.αν υπαρχει πολλη κουραση για ενα ατομο να κανουν μια μικρη ομαδα ,αλλος την πρωτη υλη αλλος τον τεμαχισμο αλλος τον σφυρομυλο αλλος την πελετιερα και να βγαζουν πελλετ για τον εαυτο τους.ετσι πιστευω αν γινει και η εμπορη θα φερνουν καλο πελλετ και δεν θα το ακριβοπληρωνουμε.και κατι ασχετο τα τρακτερ βγηκαν στους δρομουςα αντε να δουμε τι θα κανουμε παλι!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #79733 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
@xrysafis72
την σύνδεσες?
άναψε το θηρίο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ