Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67631 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

γιαννης-δραμα έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

jnet έγραψε:

fillmore έγραψε:

kritikos έγραψε: πόσο σου κόστισε;;


;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Κρατικά μυστικά μάλλον... ή ο άνθρωπος περιμένει να εκτελωνίσει να πληρώσει μεταφορές κλπ και μετά να μας πεί.

σωστος ο παιχτης!! :whistle:

Αμα θες βοηθεια στην παραγωγη εδω ειμαστε! ;)

απο που δραμα?
και πως το κατεχης το αθλημα?
εχει κανει πελλετ?
και απο τι υλικο?

Απο μεσα ειμαι και οχι εγω δεν εχω ασχοληθει αλλα ενας φιλος σε χωριο κοντα στην πολη κανει απο περσι(πολυ καλο εκαψα 1 τσουβαλακι απλα εχει λιγο μικροτερη θερμογονο δυναμη),εσυ απο που εισαι?

εγω απο μαυρολευκη!!!
το χωριο του φιλου σου μηπως ειναι καλος αγρος και τον φιλο σου αγγελος?

Ναι,μπορει να γνωριζομαστε κιολας!

εχω μιλησει με τον αγγελο.ο πατερας μου ειναι απο καλο αγρο.βγαζει καλο πελετ και καλη παραγωγη αλλα την πατησε με της καλαμποκες.μαζεψε της καλαμποκες με χορτοσυλεκτη και σηκωνε χωμα με αποτελεσμα οταν της εδεσε μπαλες να εκλοβηση χωμα και μετα το χωμα μπηκε και στο πελλετ και το αποτελεσμα να βγαζει κλινκετ στο χωρο καυσης.τωρα ξερω οτι βγαζει πελλετ απο ξυλο.τωρα πρεπει να παει καλα!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67758 από γιαννης-δραμα

xrysafis72 έγραψε: εχω μιλησει με τον αγγελο.ο πατερας μου ειναι απο καλο αγρο.βγαζει καλο πελετ και καλη παραγωγη αλλα την πατησε με της καλαμποκες.μαζεψε της καλαμποκες με χορτοσυλεκτη και σηκωνε χωμα με αποτελεσμα οταν της εδεσε μπαλες να εκλοβηση χωμα και μετα το χωμα μπηκε και στο πελλετ και το αποτελεσμα να βγαζει κλινκετ στο χωρο καυσης.τωρα ξερω οτι βγαζει πελλετ απο ξυλο.τωρα πρεπει να παει καλα!!!

Εγω ειμαι απο Νικοτσαρα διπλα αλλα μενω Δραμα,ποιος ειναι ο πατερας σου ρε?Εγω εκει μεγαλωσα σχεδον,με τον Αγγελο εχω να τα πω απο το καλοκαιρι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67789 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Παίδες εάν βγείτε μπατζανάκια, να δώσετε και κάνα γλυκό στο φόρουμ που σας ένωσε... :evil:

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67795 από κωνσταντινος 17

OANNHSEA έγραψε: Παίδες εάν βγείτε μπατζανάκια, να δώσετε και κάνα γλυκό στο φόρουμ που σας ένωσε... :evil:


Το νου σου όλο στην μάσα :woohoo: τον έχεις!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67843 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

OANNHSEA έγραψε: Παίδες εάν βγείτε μπατζανάκια, να δώσετε και κάνα γλυκό στο φόρουμ που σας ένωσε... :evil:

αν δεν μας πεις τι προβλημα εχεις με την πρεσσα που παρηγγειλα!!!!(γλυκακι δεν εχει για σενα).χαχαχ :silly:

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71271 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

mastoras έγραψε: Κρατήστε την όρεξη σας.....έστω και εάν πρόκειται για λιμοκτονία. :lol:

Σε ελάχιστες ημέρες, και μέχρι τέλος του μηνός, ξεπακετάρουμε, μοντάρουμε, θρυματίζουμε, πρεσάρουμε σε μια ημερήσια γιορτή του "πελλετοφτιάχτη"

Αναμένετε την πρόσκληση.....σύντομα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ;)

Στο παρακάτω link η λίστα με τα μηχανήματα, και ο προμηθευτής μας.

www.promex.gr/products/pellet-machines

Η ομαδική αγορά ολοκληρώνεται μέχρι τέλος του μηνός, και ότι έχουμε πει μέχρι σήμερα ισχύει.


Απρίλιος 2012 .........Ιανουάριος 2013 η αναμονή έλαβε τέλος.

Τα μηχανήματα που ζήτησαν τα μέλη του energ.gr, μέσω της ομαδικής αγοράς, βρίσκονται πλέον στις αποθήκες της εταιρίας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ