Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39784 από KERBEROS
Σπαθί ο άνθρωπος!!!

Δεν ξέρω αν είναι καλές οι τιμές, πάντως, χωρίς να θέλω να γίνω κακός, σε τέτοιες ερωτήσεις κάποιοι Έλληνες έμποροι θα μασούσαν τα λόγια τους δημοσίως.
Επτασφράγιστα μυστικά οι τιμές, βυθισμένες μέσα σε πέπλα μυστηρίου! :ohmy:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39785 από KERBEROS
Τα περαιτέρω ας τα αναλάβει ο mastoras...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39790 από panos78

KERBEROS έγραψε: Σπαθί ο άνθρωπος!!!

Δεν ξέρω αν είναι καλές οι τιμές, πάντως, χωρίς να θέλω να γίνω κακός, σε τέτοιες ερωτήσεις κάποιοι Έλληνες έμποροι θα μασούσαν τα λόγια τους δημοσίως.
Επτασφράγιστα μυστικά οι τιμές, βυθισμένες μέσα σε πέπλα μυστηρίου! :ohmy:


Αν όντως μεταφράζονται όλα τότε θα πρέπει να προσέχουμε όλοι τα σχόλιά μας. Το γεγονός οτι πολλοί Έλληνες έμποροι είναι λαμόγια δεν είναι ανάγκη να το διατυμπανίζουμε. Έχουμε που έχουμε τα χάλια μας, δεν χρειάζεται να γινόμαστε ρόμπα διεθνώς. Τα εν οίκω μη εν δήμω. Sorry για το off topic και σταματάω εδώ μιας και δεν ενδιαφέρομαι για πελλετοπρέσσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39798 από stratis 1
Μπορει να μας δωσει και CIF τιμη για Πειραια η Θεσσαλονικη??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39799 από DIMITRIS38

panos78 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Σπαθί ο άνθρωπος!!!

Δεν ξέρω αν είναι καλές οι τιμές, πάντως, χωρίς να θέλω να γίνω κακός, σε τέτοιες ερωτήσεις κάποιοι Έλληνες έμποροι θα μασούσαν τα λόγια τους δημοσίως.
Επτασφράγιστα μυστικά οι τιμές, βυθισμένες μέσα σε πέπλα μυστηρίου! :ohmy:


Αν όντως μεταφράζονται όλα τότε θα πρέπει να προσέχουμε όλοι τα σχόλιά μας. Το γεγονός οτι πολλοί Έλληνες έμποροι είναι λαμόγια δεν είναι ανάγκη να το διατυμπανίζουμε. Έχουμε που έχουμε τα χάλια μας, δεν χρειάζεται να γινόμαστε ρόμπα διεθνώς. Τα εν οίκω μη εν δήμω. Sorry για το off topic και σταματάω εδώ μιας και δεν ενδιαφέρομαι για πελλετοπρέσσα.


θα συμφωνησω με τον Πάνο
μίλησα μαζί του στο skype μου είπε τιμές και του ζήτησα να της βάλει εδώ μέσα αυτές είναι η αρχικές τιμές όσον αφορά εκπτώσεις για τα μέλη του φόρουμ θα πρέπει να το αναλάβει κατά την δική μου άποψη ο jnet

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39817 από OANNHSEA
Τοιαύτα δοκώ:
Αι παρατεθήσαι τιμαί εισίν τα μάλλα καλήγραμμες... :P
Και ο εκ του βιλαετιού της σιροτροφίας, κατέθεσεν συσκευάς αι οποίαι εισίν δια του Ηρακλέως χρήσην και ουχί δια την εστία κορασίδων...

Από την άλλη βέβαια μάγκες ποιά αυτή την εταιρεία;;;
ΥΓ Κάτι τρέχει στα γύφτικα;

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by OANNHSEA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.107 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ