Έρευνα αγοράς: πελλετομηχανές - μπριγκετομηχανές

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6818 από mastoras
Δεν χρειάζεται να ανοίξει από το δικό μου πόστ........δες επάνω είναι πρώτο πρώτο στην λίστα.

Στις Ελληνικές Αγορές.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #6819 από sta1

mastoras έγραψε: ww.pellethellas.com/ ποιος είναι αυτός ρε παιδιά ? :ohmy:

Θα ήταν γελοίο να κάναμε μια συζήτηση γιατί δεν έχουν οι περισσότεροι έμποροι τιμές στις ιστοσελίδες τους, την στιγμή που υπάρχουν εμπορικά site που αποκρύπτουν την ταυτότητα τους. :woohoo:

Η κάνω λάθος .......είδατε πουθενά στοιχεία της επιχείρησις ? :huh:

Είναι ο πρώην mplouzomania.gr (δες και την διεύθυνση) απο αυτόν πήρα την σομπούλα μου... πολύ ξηγημένος και πολύ καλή τιμή....

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13752 από Biomaster
Πολύ καλή δουλειά του jose, αλλά από τα Ελληνικά site 1-2 είναι τα πιο αξιόπιστα και σχετικά με το είδος, τα υπόλοιπα είναι τύπου blouzomania όπως αναφέρει και ο φίλος sta1, σιγά μην πάρουμε πελλετομηχανή και απο τον χασάπη της γειτονιάς. Και γιατί δεν αναφέρουν τιμές και θα πρέπει να τους πάρω τηλ και να μου λεν το κοντό και το μακρύ τους ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13821 από jose pelleto

Biomaster έγραψε: Πολύ καλή δουλειά του jose, αλλά από τα Ελληνικά site 1-2 είναι τα πιο αξιόπιστα και σχετικά με το είδος, τα υπόλοιπα είναι τύπου blouzomania όπως αναφέρει και ο φίλος sta1, σιγά μην πάρουμε πελλετομηχανή και απο τον χασάπη της γειτονιάς. Και γιατί δεν αναφέρουν τιμές και θα πρέπει να τους πάρω τηλ και να μου λεν το κοντό και το μακρύ τους ?


Έχεις δίκιο Biomaster. Άλλωστε ο λόγος που αναφέρονται όλα σχεδόν τα Ελληνικά sites, είναι να γίνει σύγκριση μεταξύ τους από τα μέλη του φόρουμ, ώστε να βοηθηθούν σε πιθανή απόφαση αγοράς. Ήδη κάποια μέλη προχωρούν σε ομαδική παραγγελία από την Κίνα. Σιγά μην ασχοληθούν με τηλεφωνήματα στον κάθε έμπορο για να του πει από το τηλέφωνο αυτό που ήδη έπρεπε να αναφέρει στην ιστοσελίδα του.
Προσωπικά προτιμώ να βλέπω τις τιμές σε κάθε μοντέλο, και συγχαρητήρια σε ορισμένους που τις αναφέρουν.

Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17077 από Biomaster
Εγώ ειμαι σε επικοινωνία με
www.theoharidis-sa.gr/categories.php?id=78

οι οποίοι μίαζουν να γνωρίζουν καλά το θέμα, και απ'οτι έμαθα ασχολούνται αρκετά χρόνια με το αντικείμενο, επίσης βασικό είναι οτι έχουν ετοιμοπαράδοτες, καθώς και όλα τα ανταλλακτικά τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17096 από Βιομαζιστής

Biomaster έγραψε: Εγώ ειμαι σε επικοινωνία με
www.theoharidis-sa.gr/categories.php?id=78

οι οποίοι μίαζουν να γνωρίζουν καλά το θέμα, και απ'οτι έμαθα ασχολούνται αρκετά χρόνια με το αντικείμενο, επίσης βασικό είναι οτι έχουν ετοιμοπαράδοτες, καθώς και όλα τα ανταλλακτικά τους.



Οπωσδήποτε το γνωρίζουν αλλά τα "μικρά μυστικά" ίσως και να μην τα λένε...

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ