Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143435 από etsa67
Καλησπέρα Νικόλαε. Που μπορώ να προμηθευτώ το ALFA WOOD. Δώσε κάποιο τηλέφωνο.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 9 Μήνες πριν #147492 από xrysafis72
τελος και με αυτην την κατασκευη!!!ενα μεγαλο ευχαριστω στον"δασκαλο"για της πολυτιμες πληροφοριες !!!

και ενα βιντεακι απο την δοκιμη λειτουργιας του(τα λιγα τρεμουλα ειναι απο τον δοκιμαστικο τροχαλια που εχει 2 χιλιοστα ανοχη απο τον αξονα της κατασκευης)ο οποιος εχει πλεων αντικατασταθει και δουλευει αψογα!!!
www.facebook.com/xrysafis72/videos/vb.12...7740/?type=3&theater

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Συνημμένα:
Last edit: 8 Χρόνια 9 Μήνες πριν by xrysafis72.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stratis 1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152357 από imolaos
Απαντήθηκε από imolaos στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
Μόλις που εγινα μέλος. Εχω τρία χρόνια σόμπα πελλετ. Θεωρώ το πέλλετ οικολογικό που σου δίνει ανεξαρτησία και οικονομία. Για δύο χρόνια αγόρασα πελλετ με 3 ευρω και 2,2 το τσουβάλι και εκανα απόσβεση υης σόμπας που αγόρασα....Φέτος αγόρασα πελλετ αλφα με 260 ευρω το Α1 και μου κακοφάνηκε..... Απο την αρχή μου φάνηκε καλή ιδέα και η παραγωγή πέλλετ. Πιστευω οτι η παραγωγή πρέπει να ξεφευγει απο την παραγωγή για ιδία χρήση για οικονομια κλιμακας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152369 από xrysafis72

imolaos έγραψε: Μόλις που εγινα μέλος. Εχω τρία χρόνια σόμπα πελλετ. Θεωρώ το πέλλετ οικολογικό που σου δίνει ανεξαρτησία και οικονομία. Για δύο χρόνια αγόρασα πελλετ με 3 ευρω και 2,2 το τσουβάλι και εκανα απόσβεση υης σόμπας που αγόρασα....Φέτος αγόρασα πελλετ αλφα με 260 ευρω το Α1 και μου κακοφάνηκε..... Απο την αρχή μου φάνηκε καλή ιδέα και η παραγωγή πέλλετ. Πιστευω οτι η παραγωγή πρέπει να ξεφευγει απο την παραγωγή για ιδία χρήση για οικονομια κλιμακας

δεν ειναι απολυτο αυτο που λες,γιατι μικρο καραβι μικρες φουρτουνες,μεγαλο καραβι μεγαλες φουρτουνες!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 10 Μήνες πριν #168025 από xrysafis72
!!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 4 Χρόνια 10 Μήνες πριν by xrysafis72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 10 Μήνες πριν #168026 από xrysafis72
Κατασκευη επικλινη ταινιοδρομου(135 μοιρε) για της αναγκες του συσκευαστικου!!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.154 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ