Γιαννιώτικο pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76554 από petros01
Γιαννιώτικο pellet δημιουργήθηκε από petros01
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum. Διαβάζω πάρα πολύ καιρό το forum και μπορώ να πω ότι είναι από τα καλύτερα forum συνολικά. Πολλές φορές έχω βρει απαντήσεις σε θέματα που προέκυπταν.

Από εδώ ανακάλυψα πολλές μάρκες πέλλετ και βοηθήθηκα πάρα πολύ γενικά.

Δυστυχώς δεν μπορώ να συμμετάσχω λόγω της εργασίας μου και λόγω οικογενειακών θεμάτων.

Θα ήθελα να ρωτήσω τα μέλη του forum αν ξέρουν για κάποιο "γιαννιώτικο πέλλετ". Πέλλετ Ελληνικής παραγωγής.

Στην δουλειά τις προάλλες κάποιος ανέφερε ότι του είπες ένας γνωστός του που ο γιος του είναι φοιτητής στα γιάννενα ότι υπάρχει κάποιος ξυλουργός ή μια μικρή μονάδα επεξεργασίας ξύλου (κάτι τέτοιο) που έχει βάλει 1-2 μηχανήματα ευρωπαικά και παράγει πολύ καλό πέλλετ.

Ξέρει κανείς κάποιον κύριο στα γιάννενα; Έχει ακούσει κάτι παρόμοιο; Θα μπορούσε να μου δώσει στοιχεία επικοινωνίας;

Με ενδιαφέρει και αξίζει να στηρίζουμε τέτοιες προσπάθειες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον έκανε τον κόπο και μόνο να διαβάσει αυτό το μήνυμα.

Καλημέρα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76557 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Γιαννιώτικο pellet
Στην βιομηχανικη περιοχη εχει
Μαλλον 200 euro o τονος
Δεν ξερω γιατι εγω καιω πυρηνοξυλο


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76565 από petros01
Απαντήθηκε από petros01 στο θέμα Γιαννιώτικο pellet
Ευχαριστώ primus αλλά δεν είμαι από Γιάννενα και δεν μπορώ και να βρω και κάτι.

Αν κάποιος ξέρει θα το χρωστουσα μεγάλη χάρη.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by petros01.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76567 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Γιαννιώτικο pellet

petros01 έγραψε: Ευχαριστώ primus αλλά δεν είμαι από Γιάννενα και δεν μπορώ και να βρω και κάτι.

Αν κάποιος ξέρει θα το χρωστουσα μεγάλη χάρη.

Απο που εισαι ?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76573 από petros01
Απαντήθηκε από petros01 στο θέμα Γιαννιώτικο pellet
Αθήνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76637 από akapsali
Απαντήθηκε από akapsali στο θέμα Γιαννιώτικο pellet
Καλησπέρα

Υπάρχει οντως μια μικρή μοναδα παραγωγής πελετ στην Βιομηχανική περιοχή των Ιωαννίνων
Ενας ξαδερφος μου μου εδωσε για δοκιμή ενα τσουβάλι 30κιλ Πελλετ απο την συγκεκριμένη μοναδα και ομολογω οτι εμεινα ικανοποιημένος, μονο λιγο στλαχτη παραπάνω απο τα επωνυμα πελλετ του εμποριου και λιγο λιγοτερη θερμογονο δύναμη
Το πήρε 200€ + ΦΠΑ
Πριν τα χριστουγενα επισκεφτηκα την παρπανω μονάδα για να αγοράσω πέλλετ αλλα επειδή είχε μικρή παραγωγή το είχε ολο προπυλημένο
Προκειτε ουσιαστικα για ενα πριστήριο που τα υπολοιματα του ξύλου (κυρίως πευκο απο οτι είδα) τα κάνει πέλλετ
Σε μια σύντομη κουβέντα που είχα μου είπε οτι ειχε παραγγείλει και περιμένε μετά τις γιορτές νέα μηχανήματα
Κατα σύμπτωση σήμερα σκεφτόμουν να τον πάρω τηλεφωνο για να δώ αν έχει πελετ και ποσο κοστίζει.
Θα τον πάρω αυριο το πρωι και θα σας ενημερώσω σχετικ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ