Τιμες για ελεγχο οχι σωστα τοποθετημενης κασσετας

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157093 από harisf
Οπως εχω γραψει σε καποιο αλλο ποστ εχω τοποθετηση μια κασσετα salgoueda σε ενα προυπαρχον τζακι και μενω Κρητη.
Διαβαζοντας διαφορα εδω και βλεποντας οτι πιθανο να εχει γινει και καποιο λαθος στην τοποθετηση της μπηκα στην διαδιακαρια να παρω τηλ καποιους μαστορες που εινια και αντιπροσωποι σε καποιες εταιριες απο ενεργειακα τζακια αν μπορουν να ερθουν στο χωρο μ να κανουν ενα ελεγχο και να δουν αν υπαρχει καποιο θεμα...

Η πρωτη απαντηση που πηρα ειναι οτι θελουμε 80 ευρω να ερθουμε για την επισκοπηση και αν κανετε τελικα κατι θα αφαιρεθουν απο το συνολο του λογαριασμου...η επισκευη για αυτους ξεκιναει γυρω απο 400 ευρω και πανω

Η δευτερη απαντηση απο το επομενο τηλ ειναι οτι κανουμε εελεγχους και οι επισκευη ξεκιναει απο 700 μεχρι 1200 ευρω και θα παρετε ομως και εγγυηση καλης λειτουργιας του τζακιου

Την τριτη απαντηση την περιμενω αποψε μιας και δεν μπορεσα να μιλησω με το αρχομασθα

θα ηοελα την αποψη σας και αν γνωριζετε ποσο πανε πανω κατω αυτα απο θεμα κοστολογιου...καταλαβαινω φυσικα οτι το κοστος ειναι και αναλογα μ την ζημια και το τι θα ζητησει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157141 από dimlyk
γιατι δεν γραφεις τις αμφιβολιες σου μαζι με μερικες φωτο και μια περιγραφη της εγκαταστασης ...μπορει να ειναι κατι απλο η τουλαχιστον να ξερεις τι να ζητησεις ....τοσο δεν παει η τοποθετηση του καινουριου


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157154 από liakjim
Οι salgueda μπαίνουν όπως οι invicta ( είναι σχεδόν ίδιες ).
Κατέβασε το μανιουαλ και σύγκρινε.

Εδώ είμαστε και εμείς. Ανέβασε φωτο και κυρίως από εγκατάσταση ή από μέσα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157180 από harisf
εψαχνα να βρω καποιες φωτο απο μεσα που ειχα βγαλει, δυστηχως δεν τις βρηκα...περιγραφη εχω κανει στο προηγουμενο ποστ μου οπως και καποιες φωτος εξωερικα...

Υπαρχουν 2 περσιδες χαμηλα 20*20 φυσικη ροης και μια ψηλα 30*30,ακομα στην μεση της φουσκας υπαρχουν αλλες 2 που εχουν κουμπωσει τα σπιραλ φ125 για τον βεβιασμενης ροης αερα απο τα σπιραλ που εχουν κουμπωσει στην κασσετα

τρυπα εξωτερικου αερα υπαρχει αλλα δεν παει κατω απο την κασετα στο συρταρακι αλλα μεσα στην φουσκα,

παταρακι ψηλα στην φουσκα δεν εχει γινει,μονωση στην φουσκα εχει γινει αλλα εβαλε πετρομβαβακα(χαλι) με αλουμινιο και εντυσε τον τοιχο

το δωματιο εχει υψος 3,80 οταν αναψω το τζακι στα 3,5 μετρα εχω 24-25 βαθμους και στα 2 μετρα με το ζορι 18 -19
η καμιναδα χει υψος στο 6 μετρα και εχει περαστει φ200 μεσα στην φ250 που προηπηρχε απο το προηγουμενο τζακι και στην ενωση σφινωσε πετρομπαβακα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157182 από liakjim
Μια χαρά μου ακούγονται όλα αυτά.
Ποιό είναι το πρόβλημα?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157196 από harisf
διαβαζοντας καποια απο τα ποστ μπηκα στη σκεψη για γινει μια επιδιορθωση οσο αφορα τον εξωτερικο αερα και να παει κατω απο το συρταρι της σταχτης,να γινει το παταρακι ψηλα μεσα στην φουσκα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ