Ξεφλούδισμα χρώματος σε KRATKI ZUZIA

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154557 από konstantinos.n
Καλησπέρα.
Έχω ένα KRATKI ZUZIA 16 kw το οποίο έχω παρουσιάσει στο forum, στην σχετική ενότητα. Το τζάκι έχει κάψει μόνο ένα χειμώνα. Δυστυχώς στην πόρτα έχει αρχίσει και ξεφλουδίζει το χρώμα !! Όσο έψαξα στο forum δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο ... Οποιαδήποτε γνώμη καλοδεχούμενη και επειδή μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις...
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154560 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
απο ποιόν αγοράσατε το τζάκι και πότε ακριβώς το αγοράσατε .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154562 από konstantinos.n
Καλησπέρα κ. Φιλιππακόπουλε.
Το τζάκι αγοράστηκε από τον εργολάβο που είχε αναλάβει την ανακαίνιση της οικίας μου. Η αγορά έγινε τον Φεβρουάριο - Μάρτιο του 2015. Δεν γνωρίζω ακριβώς από που το προμηθεύτηκε. Όταν ρώτησα για την εγγύηση μου είπαν ότι αυτή ισχύει με την σχετική ένδειξη στο βιβλιαράκι που συνόδευε το τζάκι. Στην σελίδα 52 έχει σφραγίδα και στη τελευταία ένα κωδικό. Αν θέλετε ανεβάζω φωτο. Τις περσίδες τις είχα αγοράσεις από εσάς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154568 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
χωρίς την σφραγίδα του καταστήματος που το πούλησε δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα .να απευθυνθείτε με ενα mail στην kratki.pl μήπως δεχτούν βάση της σφραγίδας και της ημερομηνίας να σας αντικαταστήσουν όλη την πόρτα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154572 από konstantinos.n
Ευχαριστώ για την απάντησή σας, από την οποία κρίνω ότι βάση της εμπειρίας σας δεν είναι κάτι το φυσιολογικό και πρόκειται για αστοχία υλικού.
Θα κοιτάξω να βρω από που έγινε η αγορά στην Ελλάδα και αν μπορεί να γίνει κάτι, αλλιώς όπως είπατε θα επικοινωνήσω με την kratki.pl.
Σε περίπτωση που δεν καταφέρω αντικατάσταση μήπως θα μπορούσε το σημείο αυτό, αφού καθαριστεί καλά να βαφτεί με κάποια πυρίμαχη μαύρη μπογιά?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154587 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ναι μπορεί να γίνει !!απλά ακόμα και να σου στείλουν σπρέι απο την κρατκι ΜΗ το βάλεις..............!!ψάξε κάτι σε Γερμανικό .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ