Μυρωδιά τζακιού

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148613 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
η σελίδα μας είναι η www.kratki.gr έχει φόρμα επικοινωνίας ή αλλιώς στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148628 από ELECTRICALCHIEF
Απαντήθηκε από ELECTRICALCHIEF στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
Αφου συζητησετε και αποφανθει το "επιτελειο" για το προβλημα και τη ληςη του, καλο θα ειναι να μας ενημερωσεται εδω δημοσια.


Sent from my iPad using Tapatalk

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148637 από jean1980
Απαντήθηκε από jean1980 στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
κοίτα αδερφέ εγω νομίζω ότι ακόμη μυρίζουν τα υπολείμματα απο την αλουμινοταινια που βάζουν για να ενωσουν τον πετροβαμβακα με το σκελετό της γυψοσανιδας και τα οπόια βρισκονται ακομη πανω στο μεταλλικο σκελετο .Διοτι όταν έγινε αντικατάσταση με το izol δεν ήταν δυνατον να απομακρυνθούν εντελώς αφου ο τοποθετης άνοιξε μια τρυπα 1*1 μετρο στη μπροστινή μερια της φούσκας για να δουλέψει. Μάλλον αυτο είναι μετα και τις διαβεβαιώσεις απο τους ειδικούς ότι αποκλείεται να οφείλεται στις κόλλες συνδεσης του μαντεμιου μετά απο τόσα ανάμματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148638 από jean1980
Απαντήθηκε από jean1980 στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
εκ του επιτελείου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148640 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
sorry αλλά βλέπω ότι όλοι οι "αρμόδιοι" βγάζουν την ουρά τους απέξω
δικαιολογώντας και προμοτάροντας το προϊόν τους ... και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο !!!

Κύριοι ο άνθρωπος έχει ΠΡΌΒΛΗΜΑ ... έχει και μικρά παιδιά λέει !
Αυτό προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο ... Δώστε του επιτέλους μια λύση !!!
Με "εκτιμήσεις" , "διαφημίσεις" και εμείς είμαστε οι "Μοναδικοί" το πρόβλημα ΔΕΝ λύνεται ...
,,,, αν δεν κάνω λάθος ... πλήρωσε !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148643 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

lefterismega έγραψε: sorry αλλά βλέπω ότι όλοι οι "αρμόδιοι" βγάζουν την ουρά τους απέξω
δικαιολογώντας και προμοτάροντας το προϊόν τους ... και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο !!!

Κύριοι ο άνθρωπος έχει ΠΡΌΒΛΗΜΑ ... έχει και μικρά παιδιά λέει !
Αυτό προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο ... Δώστε του επιτέλους μια λύση !!!
Με "εκτιμήσεις" , "διαφημίσεις" και εμείς είμαστε οι "Μοναδικοί" το πρόβλημα ΔΕΝ λύνεται ...
,,,, αν δεν κάνω λάθος ... πλήρωσε !


αν κατάλαβα καλά με τον χαρακτηρισμό "αρμόδιοι" αναφέρεσαι σε εμενα ??
δεν δικαιολογώ ούτε προ μοντάρω τίποτα απλά απάντησα ότι το μαντέμι δεν έχει πρόβλημα και μάλιστα για αυτό είμαστε υπερήφανοι .το που επιλέγει ο καθένας να πάει να αγοράσει και να τοποθετήσει το τζάκι του είναι δικαίωμα του .ελεύθερη αγορά έχουμε .και όπως είπες πλήρωσε άρα οφείλει αυτός που του το πούλησε να του δώσει και λύση .δε σε είδα οταν ο άνθρωπος είπε οτι μήπως φταίει το μαντέμι να αντιδράς και να λες κάτι............!!!
Εφόσον ο πελάτης είναι σε επαφή ακόμα με την εταιρία που του το έβαλε και δε θέλει να την πει δημόσια δεν μπορώ να κάνω τίποτα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ