Μυρωδιά τζακιού

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148638 από jean1980
Απαντήθηκε από jean1980 στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
εκ του επιτελείου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148640 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
sorry αλλά βλέπω ότι όλοι οι "αρμόδιοι" βγάζουν την ουρά τους απέξω
δικαιολογώντας και προμοτάροντας το προϊόν τους ... και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο !!!

Κύριοι ο άνθρωπος έχει ΠΡΌΒΛΗΜΑ ... έχει και μικρά παιδιά λέει !
Αυτό προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο ... Δώστε του επιτέλους μια λύση !!!
Με "εκτιμήσεις" , "διαφημίσεις" και εμείς είμαστε οι "Μοναδικοί" το πρόβλημα ΔΕΝ λύνεται ...
,,,, αν δεν κάνω λάθος ... πλήρωσε !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148643 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

lefterismega έγραψε: sorry αλλά βλέπω ότι όλοι οι "αρμόδιοι" βγάζουν την ουρά τους απέξω
δικαιολογώντας και προμοτάροντας το προϊόν τους ... και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο !!!

Κύριοι ο άνθρωπος έχει ΠΡΌΒΛΗΜΑ ... έχει και μικρά παιδιά λέει !
Αυτό προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο ... Δώστε του επιτέλους μια λύση !!!
Με "εκτιμήσεις" , "διαφημίσεις" και εμείς είμαστε οι "Μοναδικοί" το πρόβλημα ΔΕΝ λύνεται ...
,,,, αν δεν κάνω λάθος ... πλήρωσε !


αν κατάλαβα καλά με τον χαρακτηρισμό "αρμόδιοι" αναφέρεσαι σε εμενα ??
δεν δικαιολογώ ούτε προ μοντάρω τίποτα απλά απάντησα ότι το μαντέμι δεν έχει πρόβλημα και μάλιστα για αυτό είμαστε υπερήφανοι .το που επιλέγει ο καθένας να πάει να αγοράσει και να τοποθετήσει το τζάκι του είναι δικαίωμα του .ελεύθερη αγορά έχουμε .και όπως είπες πλήρωσε άρα οφείλει αυτός που του το πούλησε να του δώσει και λύση .δε σε είδα οταν ο άνθρωπος είπε οτι μήπως φταίει το μαντέμι να αντιδράς και να λες κάτι............!!!
Εφόσον ο πελάτης είναι σε επαφή ακόμα με την εταιρία που του το έβαλε και δε θέλει να την πει δημόσια δεν μπορώ να κάνω τίποτα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148646 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
Αγαπητέ δεν έχω καμία διάθεση να ανοίξω προσωπικό διάλογο με κανέναν και ούτε έχω κάτι με εσένα φυσικά ...
Το φορουμ είναι ελεύθερο και τα μέλη μπορούν να λένε την άποψή τους επίσης ελεύθερα ...
Βλέπω έχετε και κάποιο "διακριτικό" που λέει "Ομάδα αλληλεγγύης" οπότε για να σας απονεμηθεί αυτό, θα πρέπει να έχετε την ανάλογη εκτίμηση του φόρουμ και κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητήσει εδώ !
Στην ουσία τώρα ...
δλδ περιμένατε να αντιδράσω για το καλύτερο μαντέμι του κόσμου (όπως λέτε εσείς) ?
Ο φίλος που έχει το πρόβλημα μπορεί να υποθέσει ότι νομίζει ... υποθέσεις κάνει ... δεν είμαστε όλοι ειδικοί ...
Στο δια ταύτα ... και για να μην το κουράζουμε !
Είμαι σίγουρος ότι ΕΣΕΙΣ μπορείτε να βοηθήσετε στη λύση του προβλήματος του φίλου jean1980
ή τουλάχιστον κάντε ότι περνάει απ το χέρι σας ...
Ευχαριστώ για τον διάλογο ... αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να πάμε στην ουσία !
....και βέβαια τα μέλη είναι ικανά να αξιολογούν τις "πράξεις" από εμάς εδώ και να ανταποδίδουν ανάλογα !
Φιλικά ... Λευτέρης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148647 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
αν δε θέλατε διάλογο να μην απευθυνόσασταν σε εμένα.
καλώς ή κακός το φόρουμ κρατάει κάποια στατιστικά μπείτε στο προφίλ μου και ίσως καταλάβετε οτι δεν ασχολούμαι με το να διαφημίζω τα μαντέμια της kratki και ούτε μόνο με τα kratki.
όσο αφορά το διακριτικό αλληλεγγύης επίσης ρωτήστε αυτούς που μου το έβαλαν για ποιο λόγο το έκαναν .
όσο αφορά τον άνθρωπο με το πρόβλημα του ναι φυσικά και μπορώ να του δώσω λύση αλλά το άτομο απο το οποίο αγόρασε το τζάκι δεν είναι καν αντιπρόσωπος μου οπότε πρέπει να καταλάβετε οτι δεν μπορώ να επέμβω .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148663 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
Αν δεν κάνω λάθος δεν απευθύνθηκα σε κανέναν εδώ παρά μόνο στους "αρμόδιους" όπως γράφω παραπάνω !
Αν απο μόνος σας ιδιοποιηθήκατε τον διάλογο δεν φταίω εγώ ...

Πάντως αν συνέβαινε σε μένα αυτό που συμβαίνει στο φίλο jean1980 ΔΕΝ θα αντιδρούσα και τόσο ψύχραιμα !
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΆΝΩ .... ΔΕΝ απευθύνομαι σε ΚΑΝΈΝΑ , παρά μόνο σε αυτούς που δεν έκαναν σωστά τη δουλειά τους ή που δεν χρησιμοποίησαν ορθά υλικά για την κατασκευή αυτή ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ