Πρωτο αναμα για φετος..

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139609 από douka77
Πρωτο αναμα για φετος.. δημιουργήθηκε από douka77
Καλησπερα στο forum εχω μια κασσετα salgoyeda v700 ,einai τριτη χρονια και την αναψα πρωτη φορα αποψε για φετος.Μετα απ ομια ωρα μου μυρισε κατι καμμενο.
Μυρισε αραγε σαν πρωτη φορα και εκαψε ισωσ σκονη και το μαντεμι η εχω καμια ζημια αραγε.Ο θερμοθαλαμος ειναι με πετρομβαμβακα μεσα και εχω 2 περσιδες χαμηλα 15*15 και μια ψηλα στην φουσκα 30*30

Ευχαριστω και καλο χειμωνα να εχουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139623 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Πρωτο αναμα για φετος..
Το πιθανότερο είναι να μύρισε η σκόνη που έχει κάτσει επάνω από την εστία όλο αυτό το διάστημα. Αν βέβαια, συνεχίσει να μυρίζει έτσι και σε επόμενα ανάμματα τότε μπορεί να έχει συμβεί και κάτι άλλο.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139636 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Πρωτο αναμα για φετος..
Κ εμένα μύρισε στο πρώτο άναμμα . Φυσιολογικό .

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by liakjim.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142292 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα Πρωτο αναμα για φετος..
Μετά από 8 με 9 μήνες μη καύσης καίγεται η σκόνη που έχει καθίσει παντού, κατά τη διάρκεια το καλοκαιριού. Δεν είναι η γνωστή μυρωδιά του μαντεμιού 'Η από κόλλες και χρώματα. Είναι η χαρακτηριστική μυρωδιά της σκόνης, όπως όταν ανάβεις το καλοριφέρ. Ακόμα και 3 σώματα θερμοσυσσωρευτών που ανάβω, το πρώτο άναμμα έχει αυτή τη χαρακτηριστική μυρωδιά. ΚΑΛΟ & ΖΕΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ :)

ΜΙΧΑΛΗΣ
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by MICK.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ