Μυρωδια σε τζακι ΛΑΖΑΡΟΥ

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137353 από arxon_john
Μυρωδια σε τζακι ΛΑΖΑΡΟΥ δημιουργήθηκε από arxon_john
Το τζάκι είναι ένα απλό τζάκι με πόρτα.Το πρόβλημα είναι οτι μυρίζει άσχημα μετά απο έντονη καύση.Εγώ από αυτά που έχω διάβαση στο forum (ασχετος αν γράφτηκα τώρα σας διαβάζω περίπου 1 χρόνο)πιστεύω ότι είναι μικρά τα ανοίγματα εισαγωγής και εξαγωγής του αέρα.θα ήθελα τα φώτα σας πριν το ανοίξω για να αλλάξω τον ευκαμπτο σωλήνα.Το τζάκι έχει τοποθετηθεί το 2005 αρχικά για να ανάβει λίγες μέρες του χρόνου,αλλα πέρυσι έκαψε 5 τόνους με προσθήκη καλοριφέρ.Φέτος δεν υπάρχει καλοριφέρ και κάτι πρέπει να γίνει να ζεσταθούμε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137548 από arxon_john
Απαντήθηκε από arxon_john στο θέμα Μυρωδια σε τζακι ΛΑΖΑΡΟΥ
Παλικαρια μια βοήθεια ζήτησα αλλα κανένας δεν βλέπω να έχει τι διάθεση να βοηθήσει.Πίστευα οτι θα έβρισκα ανταπόκριση στο site μετά από 5 μέρες καμια απαντηση από τους γνωστες του είδους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137549 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Μυρωδια σε τζακι ΛΑΖΑΡΟΥ
Μπορεί να τους ξεφυγε. Κανε μια υπομονη νομίζω σημερα θα παρεις απάντηση ή επιπλέον ερωτήσεις.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": arxon_john

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137550 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
πέρα του ότι οι περσίδες σου είναι πολύ μικρές το μεγαλύτερο σου πρόβλημα είναι ο πετροβάμβακας και ειδικά αυτός που είναι δίπλα στην καμινάδα !!βέβαια έγκλημα είναι και ο αεραγωγός σπιράλ που σου έχουν βάλει για καμινάδα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": arxon_john

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137582 από arxon_john
Απαντήθηκε από arxon_john στο θέμα Μυρωδια σε τζακι ΛΑΖΑΡΟΥ
(το μεγαλύτερο σου πρόβλημα είναι ο πετροβάμβακας και ειδικά αυτός που είναι δίπλα στην καμινάδα)
δηλαδή εννοείς τον πετροβαμβακα που είναι στο πίσω μέρος τις σωλήνας;το πρόβλημα του spiral το έχω εντoπιση και εγώ εδώ και 1 χρόνο που σας διαβάζω και έχω σκοπό να αλλαξω για να βαλω εναλλακτη της kratki.
το μεγαλύτερο θέμα που εχω ειναι πως θα ανοίξω την υπάρχουσα τρυπα τις εισαγωγής αέρα γιατί είναι γρανίτης και ο χορός είναι περιορισμένος.αν μπορουσατε να δοσετε καμια ιδεα θα ηταν ευπρόσδεκτη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137583 από scouter
Απαντήθηκε από scouter στο θέμα Μυρωδια σε τζακι ΛΑΖΑΡΟΥ

arxon_john έγραψε: Παλικαρια μια βοήθεια ζήτησα αλλα κανένας δεν βλέπω να έχει τι διάθεση να βοηθήσει.Πίστευα οτι θα έβρισκα ανταπόκριση στο site μετά από 5 μέρες καμια απαντηση από τους γνωστες του είδους.


συγνώμη ρε φίλε που δεν είναι όλοι στην τσίτα για να σε εξυπηρετήσουν, ταπεινά συγνώμη!

αν διάβαζες και παρακολουθούσες αυτό το Forum για ένα χρόνο όπως ισχυρίζεσαι, θα ήξερες πως οι περισσότεροι εδώ έχουν αντιμετωπίσει ανάλογα ή χειρότερα προβλήματα και αφού έφαγαν λεφτά και σωθικά για να τα λύσουν ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ , άρχισαν να δίνουν και βοήθειες στους υπόλοιπους

αποφάσισε λοιπόν πως θα υποστείς τις συνέπειες των επιλογών σου και φρόντισε πρώτα εσύ να ψάξεις τις λύσεις για το πρόβλημά σου ... το forum δεν είναι technical support και η όποια βοήθεια είναι ανιδιοτελής ΑΛΛΑ δεν είναι κάτι που θα έπρεπε να το θεωρείς δεδομένο

αλλά 25,4 τρις $ gross value σε OTC και άλλα περίπου 50 τρις $ notional σε exchange traded futures και options. Η έκθεση μέσω exchanges γίνεται cleared κάθε μέρα με mark-to-market και margining ενώ πολλά OTC παράγωγα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ