Εκτόνωση θερμού αέρα στο μπαλκόνι;

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136324 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
γιατί δεν μπορούμε να δούμε τις εικόνες στο μήνυμα #136321 ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136325 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Εκτόνωση θερμού αέρα στο μπαλκόνι;
Εγώ τις άνοιξα με δεξί κλικ -> άνοιγμα σε νέο tab B)

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by liakjim.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136326 από Div
Απαντήθηκε από Div στο θέμα Εκτόνωση θερμού αέρα στο μπαλκόνι;
Καταρχάς ενα τεράστιο ευχαριστώ που κάθησες και ασχολήθηκες ψάχνωντας manuals, επεξεργάζοντας φωτογραφίες και συμβουλεύοντας.
Στο σημείο κάτω που προτείνεις να ανοιχτεί περσίδα 20χ40 δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα διότι αν παρατηρήσεις στην τελική μορφή του το τζάκι κάνει ενα ημικύκλιο εκεί μπροστά.
Η γυψοσανίδα που υπήρχε εκει που σχημάτισες την περσίδα εχει πλεον αφαιρεθεί. Επάνω στο ημικύκλιο δεν μπορώ να βάλω περσίδα για λόγους αισθητικής αλλα δεν θα εφαρμόσει και σωστά.
Γι αυτό το λόγο αγοράστηκαν δυο τεμάχια περσίδες 15χ15 που θα τοποθετηθούν κάτω αριστερά/δεξιά απο το ημικύκλιο.

Στο σημείο που προτείνεις να μπει επάνω οριζόντια δεν σου κρύβω οτι την έκανα κι εγώ τη σκέψη, θα το αξιολογήσω και αν δεν αποδόσουν αυτές που θα κάνω τις επόμενες ημέρες, δεν έχω να χάσω και τίποτα θα τρυπήσω κι εκεί. Σουρωτήρι θα γίνει αλλά προσπαθώ να γλυτώσω το γκρέμισμα.
Άλλωστε η κυρά μόλις έμαθε οτι υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα γκρεμίσματος κόντεψε να πάθει κανα δυό εγκεφαλικά αλλά σαφώς προέχει η υγεία μας και κατα δεύτερον η σωστή λειτουργία του τζακιού.

Επανέρχομαι τις επόμενες ημέρες με φωτογραφίες απο τη νεα δουλειά και με εντυπώσεις καθώς σκοπεύω να το ανάψω κανα δυο μερες να δω αν θα εχω πάλι μυρωδιές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136327 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Εκτόνωση θερμού αέρα στο μπαλκόνι;
Έχεις δίκιο , από μέσα είναι κλειστό κ κάνει κ κούρμπα.

Άρα έτσι ? :

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136328 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
υπάρχουν και περσίδες που κάνουν καμπύλη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136329 από Div
Απαντήθηκε από Div στο θέμα Εκτόνωση θερμού αέρα στο μπαλκόνι;

liakjim έγραψε: Έχεις δίκιο , από μέσα είναι κλειστό κ κάνει κ κούρμπα.

Άρα έτσι ? :


Έτσι.



@ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Περσίδες με καμπύλες; Αυτό είναι το ιδανικό. Για να ψαχτώ λίγο, αν και νομίζω δύσκολα θα βρω κάτι.
Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Div.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ