Φωτια μεσα στο τζακι

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129203 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Re:Φωτια μεσα στο τζακι
Mιχαλη κλιγκερ σου εκανε μεσα στο τζακι; :lol: :lol: :P
Προφανως (νομιζω οτι το καταλαβαινεις κι εσυ) η βλακεια ειναι δικη σου.
Κ δυστυχως οι βλακειες πληρωνονται. :(
Μολις ανοιξεις το τζακι για να φτιαξεις τη ζημια θα δεις κ τι υλικο ειχες.
Οι γυψοσανιδες σου λογικα θα εχουν προβλημα.
Επισης ριξε μια ματια κ στο τζακι γιατι η αποτομη πτωση της θερμοκρασιας λογω πυροσβεστηρα μπορει να του προξενησε καμμια ζημια.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129246 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Re:Φωτια μεσα στο τζακι
Εχμ... αφού είχε κλειστή πόρτα και (προφανώς κλειστούς αέρηδες και τάμπερ) γιατί το έκανε αυτό?
Που στο καλό βρέθηκε τόσο οξυγόνο να κάψει όλο αυτό το πέλλετ που έριξε ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ να το κάψει με την μία?


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Gdevil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129250 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Re:Φωτια μεσα στο τζακι
Με πρόλαβε ο Στέργιος, πυροσβεστήρας CO2 ίσον απότομη ψύξη στο τζάκι και αν είναι μαντέμι (κρακ) :pinch: ... τσέκαρέ το πριν ξανα ανάψεις.

- να μην πώ για τραυματισμό - κρυοπαγήματα αν δεν έχεις ξαναρίξει.

Υγεία και όλα τα άλλα... :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129252 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Re:Φωτια μεσα στο τζακι

Gdevil έγραψε: Εχμ... αφού είχε κλειστή πόρτα και (προφανώς κλειστούς αέρηδες και τάμπερ) γιατί το έκανε αυτό?
Που στο καλό βρέθηκε τόσο οξυγόνο να κάψει όλο αυτό το πέλλετ που έριξε ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ να το κάψει με την μία?


Προφανώς δεν έκλεινε καλά... αλλά και τράβαγε και από το κενό που έγραψε...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129258 από panos79
Απαντήθηκε από panos79 στο θέμα φωτια μεσα στο τζακι

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: Συγνώμη κιόλας, αλλά μου φαίνεται ότι τα θέλει ο πωπός σου. Αφού είδες ότι με το λίγο-λίγο γίνεται χαμός από φλόγα... τι πήγες και έβαλες ένα ολόκληρο γουβά?


το λεει ξεκαθαρα ο μαικλ "Επειδη επρεπε καθε 10 λεπτα να σηκωνομαι και να ριχνω πελλετ λεω...βρε δε βαριεσαι..' αν εχει δευτερογενη η εστια σου παντως θα τον απολαυσες με τετοιες θερμοκρασιες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129443 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Φωτια μεσα στο τζακι
Αστα να πανε...το τζακι το τζεκαρε ενας μαστορας που εφερα και ανοιξε κ την γυψοδανιδα...μου εδειξε τον πετροβαμβακα που μου εβαλαν αλλα και τον υαλοβαμβακα που μου βαλανε για ανεξηγητους λογους πανω απο τον εναλλακτη... Εκει πηρε φωτια ενα μικρο κομματι του υαλοβαμβακα που αν ηταν πετροβαμβακας δε θα γινοταν τιποτα.αλλαξαμε λοιπον τον παλιο με πετροβαμβακα και οκ... Λετε να ξαναδοκιμασω;;;; ;-)

Στάλθηκε από το NO1_S6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ