ΣΟΣ έσπασε το τζαμι απο το τζακι μου

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124114 από peolinio
Χαιρετώ την κοινότητα.Είμαι νέος στον χωρο του τζακιού και δεν αργησε να κάνω τηνζημιά. Στον καθαρισμό του τζαμιού ( πρώτη φοράα το έκανα) έσφηξα ένα παξιμάδι που έίχε βγει απο την θέση του με αποτέλεσμα να ραγίσει το τζαμι απο πάνω μέχρι κάτω. ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ έπαθα :sick: αρρώστησα... Το τζάμι είναι κουρμπαριστό δύο πλευρών σε τηλέφωνο στην εταιρεία μου είπαν έχουν ανταλλακτικο αλλα το κόστος είναι πολύ μεγάλο, 350 ευρώ για την ακρίβεια, τότε ήταν που έπαθα διπλό εγκεφαλικό. Έχετε καμία λύση παιδιά φθηνότερη ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124122 από DOOM_NX
Βάλτου λίγη κόκκινη σιλικόνη απ'έξω αν μπάζει αέρα... Για το αισθητικό της υπόθεσης, μάλλον θα πρέπει να τα σκάσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124126 από peolinio
μα είναι δυνατόν τοσο ακριβό ; ¨οχι δεν μπαζει όπως το βλεπω. Φαντασου ο μαστορας του τζακιού μου είπε πως παλαιότερα 1 τέτοιο τζάμι κόστιζε 500+ ευρώ και λόγω κρίσης το κατέβασε .απίστευτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124129 από str1979
ανεβασε φωτο να το δουμε

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124130 από degeor
Κακώς πήρες την εταιρία, με τον προμηθευτή που αγόρασες το τζάκι έπρεπε να μιλήσεις μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να περαστεί στην εγγύηση εφόσον το τζάκι σου είναι καινούργιο. Μίλα μ΄αυτόν .......

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124133 από DOOM_NX
Κανονικά, η εγγύηση δε θα έπρεπε να ισχύει σ'αυτήν την περίπτωση, γιατί ο πελάτης προκάλεσε τη ζημιά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.164 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ