Βοηθεια για μετατροπη συμβατικου τζακιου

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121611 από Gdevil
300 ευρώ για αερόθερμο με ρυθμιστή και βεντιλατέρ είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.
1000 ευρώ για το αερόθερμο με ρυθμιστή και βεντιλατέρ + πόρτα+ εναλάκτη καμινάδας με ρυθμιστή και βεντιλατέρ + μαστορικά + γυψοσανίδες είναι επίσης ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.

Εγώ πάντως θα σου πώ ότι η διαφορά εστίας με πόρτα με εστία χωρίς πόρτα είναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ όσον αφορά την θέρμανση του χώρου σου.


ΥΓ
Stelios1 για αυτά που γράφεις εδώ

Στελιος1 έγραψε: .....
ΥΓ. μην αρχισετε και μου λετε αλιευω πελατες κτλ, εσεις αναφερετε μαρκες και εμπορους συχνα πυκνα, για κοινωνικη συνεταιριστικη προκειται. Ουτε θα εβαζα ποτε μου καποιον συνεταιρο να χωθει εδω να κανει ''παιχνιδι'', ολα δημοσια καθαρα και ξαστερα.


έχω να σου πώ το εξής μιας και αναφέρεσαι στο ότι διάφοροι (και μερικές φορές και εγώ ανήκω σε αυτήν την κατηγορία) προτείνουν διάφορες μάρκες.
Εγώ όπως και όποιος άλλος προτείνει εδώ μεσα κάποια μάρκα είμαστε ιδιώτες που η πρότασή μας γίνεται για το καλό (όπως το φανταζόμαστε) κάποιου άλλου ιδιώτη.
Δεν έχουμε ΚΑΜΜΙΑ εμπορική ανάμειξη.
Και μακάρι να είχα (θα μιλήσω για εμένα προσωπικά) κάποια παρουσίαση δικής σου δουλειάς για να μπορώ να την προτείνω και σε άλλους εάν θεωρουσα ότι είναι σωστή, οικονομική και λειτουργική.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121636 από Στελιος1
Αναφερόμουν στο φορουμ οταν ειπα οτι.. μην πειτε οτι ψαρευω πελατες κτλ κ οχι στ κοσμο του φορουμ, διοτι οπως ολοι πολλή σωστα εδω μεσα προτείνετε διαφορα (και ετσι πρεπει να γινεται!) ε ετσι κ εγω πρότεινα αυτο, γιατι (οπως προείπα) διαβαζοντας τα πριν μηνυματα σας καταλαβα οτι ταιριαζει με αυτο που θελει ο συμφορουμιτης μας.
nikdes ηταν σαβατοκυριακο, θα επικοινονησουμε. Αυτην τ στιγμη εγω εκτίθεμαι διοτι αν δεν ευοδώσει η προσπαθεια θα φανει σαν δυσφήμιση κτλ, αρκετα με ολ αυτα, αμα τα βρουμε θα τα δείξουμε ολα δημοσια. Γ αυτο δεν θα μιλησω ξανα σε αυτο το θεμα.
ΥΓ Gdevil σ ευχαριστω για ολα.
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nikdes

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121689 από nikdes
στελιο στειλε μου μηνυμα στο μαιλ μου να τα πουμε Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #123046 από Στελιος1
Καλημερα. Ο nikdes ειναι απο νησι δεν θα κανουμε τιποτα (επειδη μιλησα για παρουσιαση μετα το λεω).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125102 από aaaffers
Κυριε Στελιο καλησπερα και χρονια πολλα διαμενω αθηνα , (Γέρακα) υπαρχει τροπος για πιο αμεση επικοινωνια;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125104 από aaaffers
αν θελετε στειλτε μνμ στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ