Ένας Γκιώνης μέσα στο τζάκι

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104849 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Ένας Γκιώνης μέσα στο τζάκι

jnet έγραψε: 2η επισκεψη σήμερα. Αυτή την Φορά από το Τζάκι εφτασε μέχρι το WC.



www.energ.gr/index.php?option=com_commun...page&Itemid=155#next

Κοιτα μην σας κλεψει τιποτα :lol: :lol:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104883 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Ένας Γκιώνης μέσα στο τζάκι
Ενα βραδυ με πηρε ο υπνος στ καναπε και οταν ξυπνησα ειχε μπει μια κουκουβαγια. Διπλα στο τζακι, το οποιο τοτε δεν ανναβε ειχαμε κλουβι με καναρινακι, αυτη επεσε μεσα και εφτασε κατω αλλα ηταν ανοιχτο τ φως και σαστισε..Πηγα να τ πιασω και πεταξε στο μπανιο οποπυ και την κλειδωσα (Με ανοιχτο το φως!) το πρωι ανοιξα και πεταξε εξω, ακομα ομως αναρωτιεμαι αν μπηκε γ αυτο η αν ηταν συμπτωση, γιατι την ημερα το κλουβακι ηταν εξω και η κουκουβαγια ακουγοταν το βραδακι, γυριζε τριγυρο. Επισης σε αλλη φαση μας εφαγαν πουλια που ξεχαστηκαν εξω τ νυχτα.
Αλλη χρονια ακουγοταν απ το τζακι ο θορυβος, εσκουζε, ειχε μεινει στο κλαπε η στην κλιση της πλατης, τα παιδια μου το ελεγαν, αλλα εγω εφευγα γυρνουσα βραδυ και ξεχνιοταν τ θεμα.. Τελικα μετα απο μερες (ΜΕΡΕΣ! αποριας, εχει η δεν εχει τιποτα?) Τυλιξα τ χερι με πετσετα κ εβγαλα αλλη κουκουβαγια, τοτε ειχαμε κλουβι με χαμστερακι.
Πρεπει να ειναι πραγματικα πολυ εξυπνα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #106145 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Ένας Γκιώνης μέσα στο τζάκι
Εμένα μου μπήκε προχτές στην καμινάδα ένας σπουργίτης. Τον βρήκα μες το τζάκι κατάμαυρο και αρκετές κάπνες πεσμένες στο πάτωμα του τζακιού. Του άνοιξα την πόρτα και πέταξε έξω από το σπίτι. Μάλλον δεν χρειάζομαι καθάρισμα καμινάδας φέτος :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #106148 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Ένας Γκιώνης μέσα στο τζάκι

dmtr έγραψε: Εμένα μου μπήκε προχτές στην καμινάδα ένας σπουργίτης. Τον βρήκα μες το τζάκι κατάμαυρο και αρκετές κάπνες πεσμένες στο πάτωμα του τζακιού. Του άνοιξα την πόρτα και πέταξε έξω από το σπίτι. Μάλλον δεν χρειάζομαι καθάρισμα καμινάδας φέτος :)


Έπρεπε να του κανης ενα μπάνιο πριν τον διώξεις,γιατί θα τον περάσουν για αλλοδαπό και θα τον απελάσουν!!! :P :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ