Αντικατάσταση καμινάδας σπιράλ με λεία

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90390 από Stavrax
Δημήτρη, ότι δεν είναι η εργασία μου σχετική με τα τζάκια, ειδικά ο Γιώργος και ο Αλέξανδρος το γνωρίζουν πολύ καλά. Η αρχική μου τοποθέτηση ήταν πολύ προσεκτικά διατυπωμενη καθώς ανέφερα τι θα έκανα εγώ, αν ήμουν στην θέση του και ποτέ δεν επέμεινα στην τοποθέτηση μου. Για το θέμα του κλαπε με ντίζα, έχεις απόλυτο δίκιο, είναι επικίνδυνο.
Ο Γιώργος ζήτησε την άποψή σου και αντί να εκφράσεις την διαφωνία σου και τους λόγους που το πιστεύεις αυτό, προχώρησες σε χαρακτηρισμούς προς εμένα. Δεν διεκδικω τον τίτλο του ειδικού και ο κυριότερος λόγος που βρίσκομαι στο φόρουμ είναι γιατί είναι μια ζωντανή κοινότητα που έχει αρκετά μέλη με μεγάλη διάθεση αλληλοβοήθειας. Αν κάνω εγώ ή κάποιος άλλος λάθος, νομίζω ότι θα βοηθούσε περισσότερο το να εκφράσεις την διαφωνία σου με συγκεκριμένα επιχειρήματα.
Από παλιότερες "διενέξεις" μας γνωρίζεις ότι όταν κάνω λάθος το παραδέχομαι. Έχω την εντύπωση, ότι κι εσύ κάπως έτσι "λειτουργείς".

Υγ. Ακόμα να καταλάβω τι σήμαινε το ωχχ.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90395 από GeoTa
Σταύρο εγω νομίζω οτι ο Δημήτρης συμφωνεί μαζί σου, απλά αστειευότανε. :dry:

Αυτός και ο λογος που εγώ συνέχισα κατα καποιο τρόπο την πλάκα λέγοντας για "μπανια". Ας μη γινει και αυτό το θέμα πεδίο μάχης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90397 από Stavrax

GeoTa έγραψε:

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: όχι και συμφωνώ !!ο άνθρωπος είναι άσχετος με το αντικείμενο...!! αλλά φυσικά και να κάνεις αυτά που είπε !!!!Επίσης φρόντισε να καλύψεις αυτούς τους 70 πόντους με μονωμένη .


θα φταίει αυτός να σε "μπανιαρίσει" τώρα;; :lol: :lol: :lol:

Γιώργο το βαν δεν με εκφράζει, προτιμώ τον διάλογο με ευπρέπεια και επιχειρήματα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90401 από Stavrax

GeoTa έγραψε: Σταύρο εγω νομίζω οτι ο Δημήτρης συμφωνεί μαζί σου, απλά αστειευότανε. :dry:

Αυτός και ο λογος που εγώ συνέχισα κατα καποιο τρόπο την πλάκα λέγοντας για "μπανια". Ας μη γινει και αυτό το θέμα πεδίο μάχης

Δεν νομίζω να αστειεύτηκε, μάλλον αυτό που πρότεινα ήταν λάθος και επικίνδυνο. Αλλά αντί να πει την άποψή του τσατίστηκε και μου την είπε.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90406 από GeoTa
Ρε Σταύρο μπας και κάνεις λάθος; Διάβασε τι έγραψε:

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: κλαπέτο με ντίζα καμινάδας δεν υπάρχει απο όσο γνωρίζω και αν υπήρχε θα ήταν επικίνδυνο .στην αγορά υπάρχουν 2 κλαπέτα ενα που κλείνει τελείως την έξοδο των καπναερίων και ενα που αφήνει ενα μισοφέγγαρο αυτό πρέπει να βάλεις .η καμινάδα σου πόσα μέτρα είναι πάνω απο τον εναλλάκτη μέχρι το καπέλο σου ??? βλέπω οτι έχεις υγροποιήσεις αυτό αν βάλεις λεία και την πας σε φ200 και πάνω από τον εναλλάκτη έχεις τουλάχιστον 5 μέτρα χωρίς να ψύχε τε δε θα τις ξανά δεις !!


άρα συμφωνεί εν μερει με την πρότασή σου - εγώ έτσι καταλαβαίνω - απλά το διαφοροποιεί λίγο. Τα υπόλοιπα νομίζω ήτανε πλάκα.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90408 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
χαχαχαχαχ!!!ε όχι είσαι απίστευτος !!Σταύρο φυσικά και έκανα πλάκα όπως σου έκανα και στο περίπτερο που σε πείραζα με τον φίλο σου !!!φυσικά και το ωχχ ήταν πάλι για πλάκα .
και φυσικά συμφώνησα με αυτά που είπες αλλά πειράζοντας σε !!καταλαβαίνω οτι είσαι ζορισμένος με όλες αυτές τις κόντρες που υπάρχουν στο φόρουμ αλλά πραγματικά σε σέβομαι σε θεωρώ αντικειμενικό και το έχεις κάνει κατανοητό σε όλους !! ειλικρινά σε εκτιμώ και αν σε πείραξε το αστείο μου ζητάω ειλικρινά συγνώμη !!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Stavrax

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ