Καθαρισμός τζαμιού σε ενεργειακό τζάκι

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57445 από dmtr

panos79 έγραψε: ναι ρε παιδια ζεστο τζαμι καλα θα ηταν .το τζακι αναβει μεχρι 10-11 το βραδυ μετα υπνο το πρωι δουλεια το βλεπω ξανα το μεσημερι.δεν αντεχω να ξυνω με το ξυστρακι απο κεραμικες εστιες.το αλλο με τη σταχτη κ εφημεριδα πολυ μαπα δε ξερω σε ζεστο τζαμι αλλα σε κρυο που η καπνα εχει πετρωσει δεν κανει τπτ.με την καυστικη σοδα το ειχα ακουσει καποτε θα το δοκιμασω κ αυτο.τ αλλο του εμποριου απο ε-shop τ αγορασες;στην περιοχη μου παντως δεν εχει τπτ


Εγώ έβαλα τελευταίο κουτσούρι χτές τα μεσάνυκτα και το καθάρισμα σήμερα στις 5:00 το απόγευμα. Αν έχεις κλείσει τον δευτερογενή αέρα στο ελάχιστο θα το βρεις ζεστό. ¨οταν λέμε ζεστό εννοούμε να μην είναι παγωμένο αλλά και να μπορείς να το πιάνεις. Σαν την κάτω μεριά του laptop μια θερμοκρασία.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57452 από house

androutso έγραψε: Ποιο απο ολα αυτο για τους φουρνους η για κεραμηκες εστιες? Εσυ με αυτο κανεις δουλεια?


Για τους φουρνους , παρε και γαντια , οτι ποιο καυστικο εχω δει στην ζωη μου !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57459 από Stavrax
Δοκίμασα με μωρομάντηλο βουτηγμένο σε αφράτη στάχτη και το αποτέλεσμα ήταν κορυφαίο. Πιο καθαρό δεν γίνεται. :whistle:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57468 από mtbmtb13
Καντε μια δοκιμη με AZAX KLORON

ΜΙΧΑΛΗΣ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57537 από glf
και γω με σφουγγαράκι για τα πιάτα, που το έχω ακουμπήσει στη στάχτη το κάνω, μια χαρά καθαρίζει, απλά μετά πρέπει να το κάνω με χαρτί και αζαξ για να.. καθαρίσει καλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ