Edilkamin Pellbox SCF (pellet): αλλαγή αντίστασης

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50345 από pamgias
Πρόσφατα μου χάλασε η αντίσταση ανάμματος σε τζακι πελετ edilkamin που έχω. Μήπως ξέρει κανείς πως αλλάζει. Το μοντέλο που έχω είναι pellbox scf της edilkamin. Ο αντιπρόσωπος της περιοχής μου ψάχνεται να βρει από αυτον της Αθήνας αλλά δεν βγάζει άκρη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το ανάψω παρά μόνο με το προσάναμμα. Θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50348 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Edilkamin Pellbox SCF (pellet): αλλαγή αντίστασης
Pamgias καλωσόρισες .Πρέπει να επιλέγεις κατηγορία όταν δημιουργείς νέο θέμα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pamgias

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50351 από dimlyk

pamgias έγραψε: Πρόσφατα μου χάλασε η αντίσταση ανάμματος σε τζακι πελετ edilkamin που έχω. Μήπως ξέρει κανείς πως αλλάζει. Το μοντέλο που έχω είναι pellbox scf της edilkamin. Ο αντιπρόσωπος της περιοχής μου ψάχνεται να βρει από αυτον της Αθήνας αλλά δεν βγάζει άκρη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το ανάψω παρά μόνο με το προσάναμμα. Θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια.


μηπως δεν ψαχνεται αρκετα ?... η edilkamin εχει δικη της αντιπροσωπεια ...δεν τους στελνεις κανα email ο ιδιος η κανα τηλ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pamgias

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50394 από pamgias
Ο τεχνικός που ασχολείται με το θέμα είναι ο αντιπρόσωπος της edilkamin στην περιοχή, ο οποίος μιλάει με τον αντίστοιχο της Αθήνας που είναι ένας για όλη την Ελλάδας και για να τον βρεις στο τηλ πρ΄πει να κάνεις αίτηση και να ανάψεις και λαμπάδα. Απλώς επειδή παρακολουθώ το φορουμ πολύ καιρό και αντιλαμβάνομαι οτι δουλεύει πολύ καλά, εθεσα το πρόβλημά μου μήπως και βγάλω άκρη και το αλλάξω μόνος μου. Πάντως ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ για την άμεση ανταπόκριση. Αν υπάρχει κάτι άλλο σας παρακαλώ πειτε μου το.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #50406 από dimlyk
μακαρι να μπορουσαμε να βοηθησουμε περισσοτερο ...ισως καποιος χρηστης που εχει αντιμετωπισει κατι αναλογο ...
μου κανει παντως εντυπωση να ειναι τοσο δυσκολο ...κυριως γιατι ειναι κατι αναλωσιμο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pamgias

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ