Νερά από την καμινάδα

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46760 από busm
Νερά από την καμινάδα δημιουργήθηκε από busm
Το τζάκι μου ξαναέβαλε νερά με τις βροχές των δύο τελευταίων ημερών. Επάνω έχει φουρφούρι. Για την ώρα το έβγαλα και έκλεισα την καμινάδα με μία πλάκα πεζοδρομίου. Τι καπέλο προτείνετε ώστε και να ρουφάει καλά και να μην μπαίνουν νερά; Η καμινάδα κάνει μόνο μία γωνία εκεί που βγαίνει από τον τοίχο. Πήγα σε μαγαζί και μου πρότειναν ένα φουρφούρι με εξογκώματα που καθώς γυρνάει διώχνει τη βροχή. Τι μου προτείνετε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46768 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Νερά από την καμινάδα
Παγόδα



Ακόμα στα πετρέλαια...
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46769 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Νερά από την καμινάδα

busm έγραψε: Το τζάκι μου ξαναέβαλε νερά με τις βροχές των δύο τελευταίων ημερών. Επάνω έχει φουρφούρι. Για την ώρα το έβγαλα και έκλεισα την καμινάδα με μία πλάκα πεζοδρομίου. Τι καπέλο προτείνετε ώστε και να ρουφάει καλά και να μην μπαίνουν νερά; Η καμινάδα κάνει μόνο μία γωνία εκεί που βγαίνει από τον τοίχο. Πήγα σε μαγαζί και μου πρότειναν ένα φουρφούρι με εξογκώματα που καθώς γυρνάει διώχνει τη βροχή. Τι μου προτείνετε;

Κινέζο.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46810 από busm
Απαντήθηκε από busm στο θέμα Νερά από την καμινάδα
Ευχαριστώωωωωωωωω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ