LaNordica Monoblocco Angolo 800: χαμηλή απόδοση & πρόβλημα με την πόρτα

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101180 από thanasis
Τα νεότερα...

Ξαναήρθαν να δούνε το θέμα και συμφώνησαν να έρθουν αν φτιάξουν καλύτερα το κάτω τμήμα.

Ως προς τις παρεμβάσεις, η μαμά εταιρία δεν είπε τίποτα (τουλάχιστον όχι σε μένα) για έξτρα αντίβαρο. Εμένα μου είπαν το κλασσικό τροπάρι οτι για λόγους ασφαλείας και μπλα μπλα η πόρτα πρέπει να κατεβαίνει μπλα μπλα... Τι λόγους ασφαλείας μη πω καμιά κουβέντα τώρα, που η πόρτα ερχόταν τόσο κάτω που ΔΕΝ ΧΩΡΑΓΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΞΥΛΟ!!! Είναι πιο ασφαλές δηλαδή να προσπαθείς να στρώσεις τα κούτσουρα με το ένα χέρι και να καίγεσαι, γιατί πρέπει με το άλλο να κρατάς την πόρτα;

Τέλος πάντων...αυτά. Ψάχνω τον john tsik ρε παιδιά, που από απογοητευμένος πελάτης είναι τώρα πολύ ευχαριστημένος με το monoblocco του....ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ; Ας μου πει και μένα καμιά πατέντα γιατί θα το πετάξω από το μπαλκόνι στο τέλος (μετά το καλοκαίρι, τώρα απλά κάααθεται...) :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116275 από panosv
Αν και παλιό το θέμα, να πω οτι στο δικό μου Monoblocco (750 piano) όση ώρα και να καίει, η πόρτα ποτέ δε κατεβαίνει μόνη της. Μπήκε αλφαδιασμένο και η λειτουργία της είναι πολύ ομαλή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ