Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12721 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Group Buy pellet
386 τόνοι μέχρι τώρα. Έχω κάνει αρχείο ανα περιφέρειες. Θα βοηθήσει στο τέλος.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12759 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Κάποιοι από τους τόνους των ενός φίλου μου, νομίζω 7, δεν ισχύουν, αφού ο ίδιος (!) πλέον θα κάνει εισαγωγή(!) πέλλετ από Βουλγαρία (μου είπε για 4 διαφορετικά).
Θα κάνει κι αυτός προσφορά στο φόρουμ μου είπε σε λίγες μέρες. Τον έχω πρήξει για όσο γίνεται πιο χαμηλή τιμή.
Ένας από τους βασικούς λόγους που θα ασχοληθεί, όπως φωνάζω τόσο καιρό, είναι και το φόρουμ. Η αγοραστική του δύναμη πλέον δεν είναι αστείο κι η δυνατότητα διαφήμισης επίσης μέσω των προσφορών επίσης δεν είναι αστείο, καθόλου αστείο.
Όσο το φόρουμ γιγαντώνεται, τόσο όλοι μας, καταναλωτές και έμποροι, θα κερδίζουμε συνεχώς και περισσότερο...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12776 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Τοσοι φιλοι που ειναι εδω μεσα,κρυφοεμποροι-και μη,γιατι δεν κανουν μια καλη προσφορα,μια και μιλαμε για αρκετα μεγαλη ποσοτητα,δεν τους ενδιαφερει το κερδος? Η θελουν να πουλανε πιο λιγο και να βγαζουν τα ιδια λεφτα,η νομιζουν οτι και φετος θα βρουν τον κοσμο απροετοιμαστο για να τον ξυρισουν.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12778 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

terisds έγραψε: Τοσοι φιλοι που ειναι εδω μεσα,κρυφοεμποροι-και μη,γιατι δεν κανουν μια καλη προσφορα,μια και μιλαμε για αρκετα μεγαλη ποσοτητα,δεν τους ενδιαφερει το κερδος? Η θελουν να πουλανε πιο λιγο και να βγαζουν τα ιδια λεφτα,η νομιζουν οτι και φετος θα βρουν τον κοσμο απροετοιμαστο για να τον ξυρισουν.


Υπομονή λίγο καιρό ακόμα. Οι προσφορές ήδη ξεκίνησαν και η συνέχεια προβλέπεται πολύ ενδιαφέρουσα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12810 από alias1972
Απαντήθηκε από alias1972 στο θέμα Απ: Group Buy pellet
paidia thelo kai ego 7 tonous pellet alias 1972 karditsa . levhta pellet den exo valei akomh opoios gnorizei kamia timh kai se levhta gia monokatoikia 100 tetragonikon. proetoimazome apo tora gia tou xronou.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12813 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

alias1972 έγραψε: paidia thelo kai ego 7 tonous pellet alias 1972 karditsa . levhta pellet den exo valei akomh opoios gnorizei kamia timh kai se levhta gia monokatoikia 100 tetragonikon. proetoimazome apo tora gia tou xronou.


Εδώ μέσα έχει πολλές παρουσιάσεις λέβητων πέλλετ. Μπορεί να σε βοηθήσουν. Επίσης, αν υπάρχουν στην περιοχή σου κάποιοι που έχουν βάλει ήδη, αναζήτησέ τους και κάνε ένα τηλέφωνο ή μια επίσκεψη, για να μάθεις από πρώτο χέρι τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του καθενός.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ