Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12508 από tasis
Απαντήθηκε από tasis στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1. tasis
2. Ζάκυνθος
3. 2 τονους
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12509 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: Group Buy pellet

George1 έγραψε: Καλησπέρα σας.Πρώτη φορά είδα το φόρουμ μιας και ενδιαφέρομαι για πώληση πέλλετ.Περιμένω αρκετά κοντεινερ με πέλλετ.Δεν γνώριζα οτι ο κόσμος είναι απεγνωσμένος με την τιμή διότι μου φαίνεται αρκετά φθηνή.Ποιά είναι η ποσότητα που ζητάτε?Απο μέρους μου υπάρχει δυνατότητα καλής τιμής(μόλις περάσουν τελωνείο θα γνωρίζω και τιμή) και πιστοποιητικού απο τεράστια εταιρία πιστοποίησης.Το μόνο μας πρόβλημα είναι η μεταφορά.Περισσότερες πληροφορίες μπορώ να σας δώσω μόλις παραλάβω.Σας Ευχαριστώ


Δηλαδή πληρώσατε κάποιες 10άδες ή και 100άδες χιλιάδες ευρώ χωρίς να ξέρετε την τελική τιμή;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12510 από adonpap
Απαντήθηκε από adonpap στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Μου φανεται μας δουλεύουνε ψιλό γαζί.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12517 από George1
Απαντήθηκε από George1 στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Και βεβαίως γνωρίζω πόσο τα αγόρασα.Απλώς περιμένω να δώ το τελικό ποσό που θα φτάσουν στα χέρια μου.Με τελωνείο μαζί.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12518 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: Group Buy pellet

George1 έγραψε: Και βεβαίως γνωρίζω πόσο τα αγόρασα.Απλώς περιμένω να δώ το τελικό ποσό που θα φτάσουν στα χέρια μου.Με τελωνείο μαζί.


Δηλαδή το κάνετε στην τύχη χωρίς να ξέρετε αν είστε ανταγωνιστικός; Το τελωνείο είναι από 150 έως 250 ευρώ. Ανάλογα που θα πέσεις.
Τέλος πάντων. "Ανταγωνιστής" σου είμαι. Ας μη παρεξηγηθούμε. :) :) :) :)
Last edit: 12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν by giogud.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12522 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Συγνώμη που θα γίνω λίγο κακός, αλλά στην λίστα υπάρχουν και 2-3 έμποροι που δηλώνουν... αγοραστές. Θα πρέπει να αφαιρέσετε τουλάχιστον 11 τόννους απο την σούμα.

===============================================================================


Ερωτήσεις..... για να υπολογιστούν τα μεταφορικά, μιας και η διαδικασία πρέπει να ξεκινήσει ανάποδα. Πρώτα να υπολογιστούν τα μεταφορικά και μετά να δούμε τι πέλλετ θα αγοράσουμε.

1. @azio1967
Οι 25 τόννοι που ζήτησες, θα παραδωθούν σε 1 μέρος? υπάρχει κλάρκ διαθέσιμο?
ή σε πολλούς παραλήπτες? κι αν ναι σε πόσους? Είσαι με κομπλέ φορτίο (24+Τ), και αν βρείς χώρο φορτοεκφόρτωσης, τότε η τιμή σου στα μεταφορικά θα είναι σημαντικά χαμηλώτερη, αρκεί το μέρος να είναι προσβάσιμο για πλατφόρμα/τράκτορα.

2. @kerberos
Σίγουρα εσύ δεν τους θέλεις όλους για σένα, άρα σε πόσα άτομα θα παραδωθούν?

Περιμένω απαντήσεις!...

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ