Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12428 από adonpap
Απαντήθηκε από adonpap στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1. adonpap
2. Άνω Λιόσια
3. -
4. 3 τόνους
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12430 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Group Buy pellet
καλημερα.και εγω 2 τονους θελω. λεπτοκαρυα πιεριας.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12498 από maxsto
Απαντήθηκε από maxsto στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1. maxsto
2. Πατρα
3. 2 τόνους.

Καλημέρα!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12502 από George1
Απαντήθηκε από George1 στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Καλησπέρα σας.Πρώτη φορά είδα το φόρουμ μιας και ενδιαφέρομαι για πώληση πέλλετ.Περιμένω αρκετά κοντεινερ με πέλλετ.Δεν γνώριζα οτι ο κόσμος είναι απεγνωσμένος με την τιμή διότι μου φαίνεται αρκετά φθηνή.Ποιά είναι η ποσότητα που ζητάτε?Απο μέρους μου υπάρχει δυνατότητα καλής τιμής(μόλις περάσουν τελωνείο θα γνωρίζω και τιμή) και πιστοποιητικού απο τεράστια εταιρία πιστοποίησης.Το μόνο μας πρόβλημα είναι η μεταφορά.Περισσότερες πληροφορίες μπορώ να σας δώσω μόλις παραλάβω.Σας Ευχαριστώ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12503 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

George1 έγραψε: Καλησπέρα σας.Πρώτη φορά είδα το φόρουμ μιας και ενδιαφέρομαι για πώληση πέλλετ.Περιμένω αρκετά κοντεινερ με πέλλετ.Δεν γνώριζα οτι ο κόσμος είναι απεγνωσμένος με την τιμή διότι μου φαίνεται αρκετά φθηνή.Ποιά είναι η ποσότητα που ζητάτε?Απο μέρους μου υπάρχει δυνατότητα καλής τιμής(μόλις περάσουν τελωνείο θα γνωρίζω και τιμή) και πιστοποιητικού απο τεράστια εταιρία πιστοποίησης.Το μόνο μας πρόβλημα είναι η μεταφορά.Περισσότερες πληροφορίες μπορώ να σας δώσω μόλις παραλάβω.Σας Ευχαριστώ


Μπορείς να στείλεις μήνυμα στο e-mail του φόρουμ.

Ο Διαχειριστής θα σε ενημερώσει...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #12505 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Group Buy pellet

George1 έγραψε: Καλησπέρα σας.Πρώτη φορά είδα το φόρουμ μιας και ενδιαφέρομαι για πώληση πέλλετ.Περιμένω αρκετά κοντεινερ με πέλλετ.Δεν γνώριζα οτι ο κόσμος είναι απεγνωσμένος με την τιμή διότι μου φαίνεται αρκετά φθηνή.Ποιά είναι η ποσότητα που ζητάτε?Απο μέρους μου υπάρχει δυνατότητα καλής τιμής(μόλις περάσουν τελωνείο θα γνωρίζω και τιμή) και πιστοποιητικού απο τεράστια εταιρία πιστοποίησης.Το μόνο μας πρόβλημα είναι η μεταφορά.Περισσότερες πληροφορίες μπορώ να σας δώσω μόλις παραλάβω.Σας Ευχαριστώ


Οι ποσότητα αναγράφετε στο 1ο μήνυμα αυτού του νήματος. Πάνε κάτω κάτω και θα δεις την ποσότητα πως έχει διαμορφωθεί μέχρι τώρα. Κατόπιν όπως είπε και ο φίλος "KERBEROS" "Μπορείς να στείλεις μήνυμα στο e-mail του φόρουμ.

Ο Διαχειριστής θα σε ενημερώσει... "

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ