Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν - 11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #98707 από KERBEROS
Οι Αυστριακορουμάνοι μας πήραν χαμπάρι!
Για όσους έχουμε λέβητες δε συμφέρουν πλέον.
Ας μείνουν να πουλάνε σε όσους έχουν σόμπες.
ΠΡΕΠΕΙ να προτιμήσουμε όσα πέλλετ έχουν χαμηλότερες τιμές κι ας καθαρίζουμε λίγο παραπάνω. Σε αντίθετη περίπτωση θα είμαστε άξιοι της μοίρας μας και θα παραπονιόμαστε σαν τα μιξιάρικα για τις υψηλές τιμές.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #98711 από tzistsam
Φαρμάκι τιμές στα πιστοποιημένα :sick: . Κάθε πέρσι και καλύτερα με φαίνεται :( . Θα συμφωνήσω με τον @KERBEROS. Οποιος έχει λέβητα φαρμακωμένος είναι (και εγώ μέσα δυστυχώς). Μου κάνει πάντως εντύπωση ότι ούτε ένα ελληνικό πέλετ δεν κατατέθηκε σαν προσφορά. Πάντως για άτομα από επαρχία και με τις τιμές που φαίνεται ότι έχουν τα μεταφορικά μου φαίνεται συμφέρει να γίνει η αγορά τοπικά παρά από την ομαδική. Αμα είναι να χάσω πχ ένα 5αρο στην παλέτα, τα πέρνω και από τον τόπο διαμονής μου ;)

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #98712 από STAF
Απαντήθηκε από STAF στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

tzistsam έγραψε: Φαρμάκι τιμές στα πιστοποιημένα :sick: . Κάθε πέρσι και καλύτερα με φαίνεται :( . Θα συμφωνήσω με τον @KERBEROS. Οποιος έχει λέβητα φαρμακωμένος είναι (και εγώ μέσα δυστυχώς). Μου κάνει πάντως εντύπωση ότι ούτε ένα ελληνικό πέλετ δεν κατατέθηκε σαν προσφορά. Πάντως για άτομα από επαρχία και με τις τιμές που φαίνεται ότι έχουν τα μεταφορικά μου φαίνεται συμφέρει να γίνει η αγορά τοπικά παρά από την ομαδική. Αμα είναι να χάσω πχ ένα 5αρο στην παλέτα, τα πέρνω και από τον τόπο διαμονής μου ;)

Ετσι ειναι οπως τα λες φιλε μου!!!

Γιώργος

Μόνο αν στούς νεότερους μάθεις τα μυστικά σου
μεγάλη θα'ναι η προκοπή και η χαρά δικιά σου!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν - 11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #98713 από fritakos
Εγω πάντως θα παραγγείλω απο CRETA Pellets 6 τόννους 220 ευρώ/τον με ΦΠΑ στην αποθήκη μου.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ καυσιμο και ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!! B)
Last edit: 11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν by fritakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν - 11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #98714 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

KERBEROS έγραψε: Οι Αυστριακορουμάνοι μας πήραν χαμπάρι!
Για όσους έχουμε λέβητες δε συμφέρουν πλέον.
Ας μείνουν να πουλάνε σε όσους έχουν σόμπες.
ΠΡΕΠΕΙ να προτιμήσουμε όσα πέλλετ έχουν χαμηλότερες τιμές κι ας καθαρίζουμε λίγο παραπάνω. Σε αντίθετη περίπτωση θα είμαστε άξιοι της μοίρας μας και θα παραπονιόμαστε σαν τα μιξιάρικα για τις υψηλές τιμές.


Πέτρο η περσινή διαφορά διακαιολογούσε να δεί κάποιος που μπορεί να κάψει και τα χαμηλής ποιότητας, μηπως και κάψει τα πιστοποιημένα. Η φετινή όμως που είναι στο 20% οδηγεί στους μη έχοντες να καθαρίζουν λίγο στάχτη παραπάνω. Και εγώ εκεί βλέπω να παίζω φέτος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #98715 από theoilia
Δηλαδή μόνο 4 έμποροι μπήκαν στον κόπο να δώσουν τιμές;Μάλιστα,κάτι δεν πάει καλά και νομίζω πως κάποιοι έχουμε υπερεκτιμήση τις δυνάμεις μας.Πως το λέει ο Βάρναλης; "δειλοί, μοιραίοι κι άβουλοι αντάμα!
προσμένουμε, ίσως, κάποιο θάμα!".Καλημέρα μας

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ