Ομαδική αγορά για λέβητες Varmebaronen Group Buy

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11468 από Τάκης

xunilz έγραψε: Η εγκατάσταση να φανταστώ γίνεται απο τους ίδιους γιατι έχω διαβάσει σε δίαφορα forums που έχει γίνει απο υδραυλικους και παρουσιάσανε πολλα προβλήματα.


Επειδή έχω εγκαταστήσει σπίτι μου έναν τέτοιο λέβητα, και μάλιστα τον κάπως πιο σύνθετο τον pellmax CU, να σε διαβεβαιώσω ότι την εγκατάσταση μπορεί να τη κάνει ο οποιοσδήποτε υδραυλικός επαγγελματίας. Δεν υπάρχει κανένα μυστικό ή καινοτομία σε σχέση με τους λέβητες πετρελαίου. Η ηλεκτρική εγκατάσταση είναι κάπως πιο σύνθετη, στον δικό μου λέβητα, αλλά γίνεται από οποιονδήποτε ηλεκτρολόγο που ξέρει να διαβάζει το ηλεκτρολογικό διάγραμμα. Λόγω των αμφιβολιών και της ανασφάλειας που είχα και εγώ είχα καλέσει τον προμηθευτή για την έναυση. Καλά έκανα αλλά ούτε αυτό ήταν αναγκαίο.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11809 από klaz
συγνωμη και με ολο τον σεβασμο για τον προμηθευτη,και αν και κοιταξα τα λινκ,δεν μπορεσα να καταλαβω για ποιον λογο να επιλεξω καποιον απο την συγκεκριμενη εταιρεια.δηλαδη συγκριτικα με τον ανταγωνισμο δεν ειδα τι εχω να κερδισω εκτος απο καποια ''αοριστη'' κατ'εμε ποιοτητα και αξιοπιστια??
παρακαλω δεν μπορουν να γινουν πιο λιανα οι εν λογω λεβητες καθως και αν και ειναι και σε προσφορα ο φθηνοτερος εχει σχεδον 5000.δεν λεω οτι δεν τα δινω,αλλα πρεπει να ξερω και να δικαιολογησω και στον εαυτο μου ενα τετοιο ποσο.συγχωρεστε με για την απορια μου εν μεσω προσφορας,αλλα θελω λεπτομερειες και για τα 3 μηχανακια.ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11817 από Τάκης

klaz έγραψε: .....
παρακαλω δεν μπορουν να γινουν πιο λιανα οι εν λογω λεβητες καθως και αν και ειναι και σε προσφορα ο φθηνοτερος εχει σχεδον 5000.δεν λεω οτι δεν τα δινω,αλλα πρεπει να ξερω και να δικαιολογησω και στον εαυτο μου ενα τετοιο ποσο.συγχωρεστε με για την απορια μου εν μεσω προσφορας,αλλα θελω λεπτομερειες και για τα 3 μηχανακια.ευχαριστω.


Φαντάζομαι ότι ο σωστός τρόπος να επιλέξεις έναν λέβητα, μετά το αρχικό ψάξιμο στις ιστοσελίδες των προμηθευτών, είναι να πας να τον δεις όπως επίσης και 2-3 άλλους που θα έχεις επιλέξει ως υποψήφιους, να ακούσεις και να δεις τις δυνατότητες, ποιότητα και τιμή του καθενός και να αποφασίσεις. Από το forum μπορείς να ακούσεις γενικές κρίσεις από ευχαριστημένους ή δυσαρεστημένους χρήστες. Δεν έχουμε αναλάβει την προώθηση των πωλήσεων της εταιρείας επειδή την επιλέξαμε για το σπίτι μας. Αυτό μπορεί να το κάνει ο προμηθευτής.

ΥΓ. Γνώμη μου είναι, όποιον λέβητα και να διαλέξεις, να έχει ενσωματωμένη εξωτερική αντιστάθμιση. Κοστίζει κάτι παραπάνω, κανένα χιλιάρικο, αλλά θα στα βγάλει τα χρήματα πολύ γρήγορα. Υπάρχουν ερκετές εταιρείες που το διαθέττουν με τους λέβητές τους.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Τάκης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11821 από jnet

klaz έγραψε: συγνωμη και με ολο τον σεβασμο για τον προμηθευτη,και αν και κοιταξα τα λινκ,δεν μπορεσα να καταλαβω για ποιον λογο να επιλεξω καποιον απο την συγκεκριμενη εταιρεια.δηλαδη συγκριτικα με τον ανταγωνισμο δεν ειδα τι εχω να κερδισω εκτος απο καποια ''αοριστη'' κατ'εμε ποιοτητα και αξιοπιστια??
παρακαλω δεν μπορουν να γινουν πιο λιανα οι εν λογω λεβητες καθως και αν και ειναι και σε προσφορα ο φθηνοτερος εχει σχεδον 5000.δεν λεω οτι δεν τα δινω,αλλα πρεπει να ξερω και να δικαιολογησω και στον εαυτο μου ενα τετοιο ποσο.συγχωρεστε με για την απορια μου εν μεσω προσφορας,αλλα θελω λεπτομερειες και για τα 3 μηχανακια.ευχαριστω.


Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω θεμα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...31&id=7332&Itemid=53
οπου κάνω μια παρουσίαση τον δικό μου λέβητα UB και αναφέρει και ο Τακης καταναλώσεις κλπ για τον δικό του CU. Εδώ μεσα δεν θα προσπαθήσει κανείς να σε πείσει να αγοράσεις κάποιον από τους συγκεκριμένους. Την απόφαση θα την πάρεις μόνος σου μετά από ερευνα αγοράς και σε αλλους πράγμα που κάναμε ολοι μας μεχρι να καταλήξουμε σε οποιον αγόρασε ο καθένας μας. Είμαστε εδώ πάντως να απαντήσουμε σε οποιαδήποτε ερώτηση που κάνεις(αφου διαβάσεις το θεμα που σου προτείνω).

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14340 από jnet
Οι τιμές αλλάξαν απο την Varmebaronen οπότε δεν ισχυει πλεον η προσφορά αλλά αντίστοιχη με βάση τις αλλαγμένες τιμές οι οποίες και αναρτήθηκαν στο 1o μήνυμα . Απο εκεί και περα θα ισχύουν για ομαδική αγορά 5+ τεμαχίων.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ