K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68260 από texnotzak
Απαντήθηκε από texnotzak στο θέμα K-EVO Starfire 120
λοιπον βγαζεις το δαπεδο αφου πρωτα ξεβιδωσεις τις βιδες του δαπεδου που ειναι αυτες που κρατανε τις λαμες για τα προστατευτικα μπροστα μετα ξεβιδωνεις την τετραγωνη λαμαρινα που θα δεις και βλεπεις απευθειας το βεντιλατερ και ολες τις ενωσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68268 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Άνοιξε να δεις και αν μπορείς τράβα φωτογραφίες να δούμε τι παίζει από κάτω!
Παρατήρησα ότι βάζοντας τα καρφία στις τρύπες της δευτερογενούς από την μία μεριά τερμάτιζαν ενώ από την άλλη όχι. Αυτό μάλλον σημαίνει πως το πίσω μαντέμι μου πατάει στραβά. Δοκίμασε και το δικό σου. Έχουν το ίδιο βάθος οι τρύπες δεξιά και αριστερά πίσω? Αφού θα ξεκινήσεις να ξεβιδώνεις, μπας και βγάλεις και τις πίσω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68711 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
αλεξ εγω εβαλα κομμενα καρφια στο περιπου...δεν ξερω αν οντως ειναι πιο κοντα
εμενα τα προστατευτηκα πιανουν στο πλαι δεν ειναι σαν τα δικα σας που γερνουν προς τα εμπρος
επειδη εχει κρυο δεν το σβηνο σχεδον ποτε γιατι δεν εχω βαλει πετρελαιο και ειναι λιγο δυσκολο να το κανω τωρα οποτε λιγο αναμονη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68770 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Φιλαράκι κι εγώ όταν το έβαλα είχα σίδερα σαν τα δικά σου. Τότε άλλαξε το μοντέλο και τους ζήτησα να μου δώσουν τα σίδερα από το καινούριο. Ξεβίδωσα τις παλιές βάσεις, έβαλα τις καινούριες και έγινε. Μόνο οι βάσεις διαφέρουν. Όσο για το θέμα του πετρελαίου κι εγώ δεν έχω βάλει και ζεσταίνομαι μόνο με το τζάκι. Αλλιώς θα το είχα ξηλώσει ολόκληρο! Όποιος προλάβει λοιπόν, γιατί δεν μου γλιτώνει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69390 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
δηλαδη αυτη η βαση που γερνει μπορει να πιαστει στις ιδιες τρυπες με τις παλιες?εμενα πιανει στο πλαι δεν πιανει κατω...καθε μερα ακουω για κατι καταναλωσεις που εχουν αλλα τζακια και κλαιω ...
μου παει το μυαλο μηπως το κλαπε εχει μεγαλο ανοιγμα οταν κληνει η πορτα...γιατι οπως εχω ξαναπει ειχε κολησει μια φορα στην αρχη ...ετσι χανεται μεγαλο μερος της ζεστης...και δουλευει σαν απλο τζακι
η ρυθμιση απο πανω ειναι στο κλειστο αλλα εχω την αισθηση οτι χανεται ενεργεια απο το ανοιγμα του κλαπε που εχει οταν ειναι κλειστο
θα προσπαθησω να το βγαλω με το κινιτο μια φωτο μπας και δουμε το ανοιγμα του(κλειστη πορτα,το κινιτο πανω στην κοφτρα και ρυθμιση της φωτογραφιας στο αυτοματο ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69405 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Παντως εκλεισα το Σαββατο με χαρτονι και ταινια τις εξωτερικες εισαγωγες και ΕΙΔΑ ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ στην διατηρηση θερμοκρασιας στο σπιτι!

Να φανταστειτε με γεμισμα του ξυλολεβητα στις 11 το βραδυ, το πρωι στις 7 παρα που φευγω για δουλεια τα σωματα ακομα εκαιγαν - αυτο σημαινει οτι το σπιτι κατα την διαρκεια της νυχτας δεν ζητησε πολυ ενεργεια και χτες ειχε παγωνια (7 το πρωι -4 ελεγε το αμαξι) και αρα δεν δουλευε ο λεβητας - βεντιλατερ -> ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ φοβερη!

Και για να καταλαβετε γιατι μιλαμε, 180 μετρα σπιτι 3 πλακες και εκαψα μεχρι τωρα 3 με 3μιση τονους ξυλα και δεν επεσα κατω των 20 βαθμων ουτε 10 λεπτα μεχρι τωρα... Ο κατω καθημερινα (που δεν μενουμε) ειναι 19-20, ο μεσαιος 23-24 και τα υπνοδωματια επανω 20.

Ποιο evo και πρασινα αλογα.... :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.170 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ