K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64556 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
κωστα την εξωτερικη τρυπα (εγω εχω μονο για το βεντιλατερ)για να την κλεισω εβαλα ταινια φαρδια πανω στην περσιδα και καλυψα την μιση περσιδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64630 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Τα ταπάκια στο κάτω μέρος της πόρτας τα έχω βγάλει από τότε που έβαλα το κορδόνι περιμετρικά στο χείλος της πόρτας…. Μόνο την περσίδα από έξω δεν έχω πειράξει γιατί ….θέλω σκάλα (είναι πιο πέρα από το μπαλκόνι… :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64659 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα K-EVO Starfire 120

house έγραψε: GT τη λες ρε φιλε ,..... ελληνικο ειναι το τζακι
Τουλαχιστον δεν το εβαλε σπιτι του , αλλα εβαλε ελληνικο ξυλολεβητα
ΠΑΩ ΝΑ ΠΟΙΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ

GT έγραψε: Φίλε house, ανάθεμα και αν διάβασες το post μου και το post του texnotzak που παρέθεσα...

Να στο αναλύσω λίγο για να σε βοηθησω να καταλάβεις, αν και νομίζω ότι είναι πάρα πολύ καλά διατυπωμένο:

Ο texnotzak στο προφίλ του γράφει ότι είναι κατασκευαστής τζακιών.

Στο σπίτι του όμως έβαλε Ιταλική εστία PALLAZZETTI ECOPALEX.

Αυτό σχολιάζω κατά βάση.

Επίσης έβαλε λέβητα pellet Starfire Maxi 30, o οποίος αν θυμάμαι καλά κατασκευάζεται από την εταιρία BIODOM στη Σλοβενία και αλλάζει ονόματα, ανάλογα με την εισαγωγική εταιρία κάθε χώρας.

Για ποιον Ελληνικό ξυλολέβητα μιλάς εσύ?

Είπα εγώ πουθενά ότι το K-EVO δεν είναι Ελληνικό? Και τι σχέση έχει με το K-EVO με τον texnotzak?

house έγραψε: Τεσπα τα ιδια λεμε , μην χτυπιεσε !



Βαράει το τσίπουρο φαίνεται άσχημα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64702 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Παιδια χτες παρατηρησα κατι που δεν μου αρεσε καθολου και χρηζει επιδιορθωσης. Το τζακι φυσικα μεχρι τωρα δεν αναψε παρα μονο τοτε που εκανα δοκιμη με την κοφτρα. Παιζαμε λοιπον με το υιο κατω στο χαλι και εκεινη την ωρα η γυναικα αρχισε να μαγειρευει. Με το που αναψε τον αποροφητηρα αρχισε κρυο ρευμα να μπαινει απο το τζακι ανεξελεκτα. Μεχρι τωρα δεν το ειχα παρατηρησει γιατι εκει χαμηλα διπλα του δεν καθομουν.

Θα κλεισω τις εξωτερικες τρυπες και θα αφησω μονο την εσωτερικη. Λογικα και εφοσον εχω καλο ελκυσμο, δεν θα εχω προβλημα, αλλα θα το αναψω ετσι για δοκιμη παλι.

Και μιας και θα εχω αλλη μια βδομαδα αδεια, λεω να κλεισω και τις τρυπες αεροκουρτινας και δευτερογενης(τα κορδονια υπαρχουν-εβαλα και κατω αφου ειχα αφερεσει τις ταπες) και αν δεν δουλεψει παλι οπως πρεπει τοτε δυστυχως θα αναγκαστω να εχω ΚΑΙ ΠΑΛΙ την τελευταια λεξη στο σπιτι:

Αγαπη μου ειχες δικιο που μου ελεγες να μην αγορασω το τζακι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64727 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα K-EVO Starfire 120
διαβασε της τις οδηγιες :)
καπου λεει οτι δεν επιτρεπονται οι εξαεριστηρες ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64732 από texnotzak
Απαντήθηκε από texnotzak στο θέμα K-EVO Starfire 120
καταρχην φιλε μου δικο μου το λαθος.τζακας ειμαι και το palazzetti το εβαλα στο σπιτι γιατι ειχα απλο τζακι και ηθελα να το μετατρεψω σε ενεργειακο επομενως επρεπε να παω σε κασσετα.δευτερον ελληνικη κασσετα με αυτα τα χαρακτηριστηκα και πιστοποιημενη και με εγγυηση γραπτη λιγο δυσκολα να βρεις.τριτον ειμαι συνεργατηwτησ starfire και τεταρτον οσο για τον max 30 τον αγορασα περυση απο την starfire γιατι ειναι η πιο εμπειρη εταιρια στον χωρο του πελλετ και δεν ενδιαφερομουν για ξυλολεβητα.οσο για τον χωρο του τζακιου εργαζομαι γυρο στα 17 χρονια.δεχομαι ολεσ τισ παρατηρησεισ που κανετε και μου εχουν φανει πολυ χρησημες.οσο απο την πλευρα μου οτι γνωσεις εχω πανω σε καποια θεματα ειμαι ετοιμος να βοηθησω
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.194 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ