Προβλημα με tiemme fc 810

Περισσότερα
5 Χρόνια 7 Μήνες πριν #163914 από oxygen
Απαντήθηκε από oxygen στο θέμα Re:Re:Re:Re:Re:Προβλημα με tiemme fc 810

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: πόσα κιλά ξύλα έβαλες και πόσα μέτρα καμινάδας έχεις ? εχει κλαπετο καμιναδας το τζάκι ?

Την καλησπερα μου.. η καμιναδα μου τωρα χωρια του θαλλαμου και τις γωνιες ειναι 4 μετρα το ευθειο κομματι μέχρι το καπελο. Κλαπετο εχει το τζακι.. αλλα ξερετε τι ισως να εγινε ισως να μπερδεψα και την θεση του μοχλου του κλαπετου μιας και το ανοιγμα κλεισιμο ειναι χειροκίνητο τι να πω. Ξυλα δεν εβαλα πολλα. Ξεκινησα με ξυλαρακια εμποτισμενα πρασαναμματος και μετα εβαλα πευκο 1 κούτσουρο

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170396 από paraskeyasg
Απαντήθηκε από paraskeyasg στο θέμα Προβλημα με tiemme fc 810
λίγη βοήθεια εχω και εγω το πρόβλημα με τον αισθητήρα χτυπάει και γράφει hi πως το έλυσες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν - 4 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #170397 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Προβλημα με tiemme fc 810
ΔΕΣ παραμετροι μενου προγραμματισμου θερμοκρασια ενεργοποιησης συναγερμου αλλαρμ TAL ΕΛΑΧΙΣΤΟ=100 ΣΥΝΗΘΕΣ=120 ΜΕΓΙΣΤΟ=180.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Η ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΣΕ !!!!!!!!!!!!!!ΔΕΣ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ www.antoniadis.com.gr/images/pdf/FC810.pdf
ΤΟ ΘΕΡΜΟΣΤΟΙΧΕΙΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ -50---250C ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΡΟΣ ΜΕΤΡΗΣΗ ΑΝΑ +- 1C ΕΙΝΑΙ 0--180C
Last edit: 4 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ