Μετατροπη τζακιου σε ενεργιακο αξιζει??

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151478 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Εγώ πάντως Δημήτρη και Δημήτρη ανησυχώ:

Το ένα είναι: energeiakatzakiA.gr

το άλλο: energeotzakI.gr

Τα kratki, από ότι κατάλαβα, πήγανε σε άλλο αντιπρόσωπο. Κάτι πέχτηκε και τη φάγανε την εταιρεία του Δημήτρη. Μόλις την έφτιαξε με καλό όνομα, και καλές αποδόσεις και ευχαριστημένους πελάτες, κάποιος "πονηρός" έφαγε την αντιπροσωπεία του Δημήτρη.

Ας ελπίσουμε σε κάτι διαφορετικό.... Εκτός αν ο Δημήτρης έκανε κάποια ΝΕΑ συνεργασία με κάποιον άλλον και πήρανε μαζί την kratki, και παράλληλα συνεχίζει κάτι μόνος του.

Φώσκολος θα γίνω..... χμ.............

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151483 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Φουσκιτάκη χρόνια πολλά και καλή χρονιά !!ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου φίλε !!έπιασες τα μισά όμως !άλλωστε θα βγάλω και ανακοίνωση και προς το φόρουμ γιατί η αλήθεια είναι οτι πολλοί πελάτες μου έχουν διαβάσει για τα κρατκι και για εμένα απο αυτό άρα νοιώθω την υποχρέωση που θα φύγει προς το δίκτυο χονδρικής μου να την βάλω και εδω μέσα αλλά και στη σελίδα μου σύντομα .για να σου λύσω λίγο το κουβάρι μόνο θα σου πω οτι η εταιρία του κυρίου Γούλιαρη www.energeiakatzakia.gr ηταν επίσημος διανομέας εδω και 3 χρόνια μαζί μου που αυτό ακόμα φαίνεται και στην σελίδα της κρατκι
www.kratki.eu/s/79/- .
Το www.energeiakotzaki.gr είναι ενα domain που μου δόθηκε απο εναν ευχαριστημένο πελάτη πριν 8 μήνες περίπου σχεδόν δώρο και επειδή αποφάσισα πλέον να χτίσω στο δικό μου όνομα και όχι όπως είπες να χτίζω ονόματα σε "πονηρούς" αποφάσισα να το ενεργοποιήσω !!άλλωστε όπως βλέπεις το www.kratki.gr συνεχίζει να είναι δικό μου .απλά κάποιος δεν έχει καταλάβει οτι όσο δύσκολα και με κόπο χτίζεις ενα όνομα τόσο εύκολα μπορείς και να το καταστρέψεις .εγώ λοιπόν αποφάσισα οτι δεν θα το καταστρέψω το όνομα μου ούτε και θα αφήσω κανέναν να μου το κάνει. η συνέχεια στην επίσημη ανακοίνωση μου !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151516 από jnet

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: η εταιρία του κυρίου Γούλιαρη www.energeiakatzakia.gr ηταν επίσημος διανομέας εδω και 3 χρόνια


Βλέπω παντως αυτή την στιγμή οτι κανει ανακατευθυνση σε αλλη σελίδα. Στην www.ellinikamarmara.gr/

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151527 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

jnet έγραψε:

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: η εταιρία του κυρίου Γούλιαρη www.energeiakatzakia.gr ηταν επίσημος διανομέας εδω και 3 χρόνια


Βλέπω παντως αυτή την στιγμή οτι κανει ανακατευθυνση σε αλλη σελίδα. Στην www.ellinikamarmara.gr/


Συγνώμη Γιώργο που έγινα καταρχήν η αιτία για εκτός θέματος ποστ .κάνε σε παρακαλώ ενα edit το σωστό site είναι www.energeiakatzakia.com.gr .το κουφό είναι οτι και οι 2 μαρμαράδες είναι και το .gr και το com.gr :blink:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151532 από SHERIF
........Αν το τζάκι σκοπεύεις να το κρατήσεις και το καις έτσι κ αλλιώς τότε ίσως αξίζει να το βελτιώσεις.

Αν και όπως σου είπα θα πήγαινα για όλα από την αρχή.[/quote]

Η τοποθέτηση όντως είναι λάθος, για πιό λόγο όμως δεν είναι ενργειακό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151534 από liakjim
Βασικά ο όρος "ενεργειακό" είναι απλά διαφημηστικός και για να τσιμπάει ο κόσμος.

Τί πάει να πει?

Όλα τα τζάκια έχουν κάποιον βαθμό απόδοσης. Από 20% τα ανοιχτά ( πολύ λέω ) μέχρι 70% ένα πολύ καλό.
Τα τζάκια που έχουν μεγάλο βαθμό απόδοσης τα λένε "ενεργειακά".

Αυτά που δεν έχουν, όχι....άντε πες μου γιατί. Και αυτά ενέργεια δεν αποδίδουν στον χώρο??? Απλά λιγότερη? Ή την ίδια αλλά με μεγαλύτερη κατανάλωση?

Ελληνική πατέντα ο όρος? Ίσως .

Σε κάθε περίπτωση, το τζάκι του φίλου έχει πολύ χαμηλό βαθμό απόδοσης.

Άρα για να ακολουθήσω την πεπατημένη, δεν είναι "ενεργειακό"....

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ