Τζακι Lotus H470w

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142364 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζακι Lotus H470w
εγω το συγκεκριμένο το εχω στην εκθεση μου.
που ειναι 60 τετραγωνικα με μηδενικη μονωση και ανεβαζει πολυ ευκολα και γρηγορα θερμοκρασια στο μαγαζι.
και εχει πολυ καλη ακτινοβολια
πιστευω αν το επιλεξεις θα μεινεις παρα πολυ ευχαριστημενος..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142368 από james9
Απαντήθηκε από james9 στο θέμα Τζακι Lotus H470w

dimlyk έγραψε: δηλ το μισο σπιτι θα ζεσταινεις και το υπολοιπο πως θα ζεσταινεται?


Εχεις δικιο αλλα δεν θελω να μπλεξω με σωληνες σε δωματια κλπ. Δεν εχουμε πολυ βαρυ χειμωνα εδω με θερμοπομπους κ ελαχιστο καλοριφερ ζεσταινονται τα δωματια. Απλα θελω να ζεστανω αυτο το μεγαλο χωρο που περναει η οικογενεια τις πιο πολλες ωρες της μερας.

@anisos Οικονομικα, πως βλεπεις την προσφορα, γιατι απο οσο εψαξα το τζακι ειναι καλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142370 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Τζακι Lotus H470w
Εκ πρώτης όψεως, οι τιμές είναι σε φυσιολογικά πλαίσια, όμως έχεις αρκετά μέτρα καμινάδα που ανεβάζουν το κόστος της εγκατάστασης.
Το τζάκι είναι και όμορφο και καλό, αλλά ειδικά για την ισχύ του, σε υψηλή τιμή.
Με έναν ενδοιασμό, για τον μεγάλο ελκυσμό, νομίζω ότι θα σε καλύψει για τον χώρο του σαλονιού.
Προσωπικά είμαι οπαδός των vfm επιλογών και θα πήγαινα σε λύση με περισσότερη ισχύ (για να υπάρχει η δυνατότητα να καλύψω μελλοντικά με αγωγούς τις ανάγκες όλου του σπιτιου) και σε χαμηλότερη τιμή.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142372 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζακι Lotus H470w
σαν αγορά της εστίας ειναι παρα πολυ καλή τιμή.
τωρα τα αλλα δεν μπορω να εχω γνωμη γιατι καθε μαστορας εχει την τιμη του και τι υλικα αγοραζη.
σημερα τοποθετισα μια H570W το αποτελεσμα ηταν εκπληκτικο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142374 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τζακι Lotus H470w
δεν ειναι αναγκη να μπλεξεις με σωληνες ... αναλογα την διαρυθμιση και την μονωση του σπιτιου ισως με μια πιο μεγαλη σε ισχυ εστια να καταφερνες να καλυψεις πολυ περισσοτερα και με τα ιδια χρηματα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142375 από james9
Απαντήθηκε από james9 στο θέμα Τζακι Lotus H470w
Σας ευχαριστω. Μηπως εχετε καποια αλλη προταση τωρα που ξερετε τα δεδομενα για να εχω κατι να συγκρινω?Αυτος μου προτεινε ενα μαντεμενιο οικονομικο κοντα στα 3000 το blanzek 720 αν το συγκρατησα σωστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ