Πατεντα-Μετατροπη τζακιου σε αεροθερμο Λαρισα

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127512 από Gdevil
Πολύ καλή λύση βρήκατε.
Προσωπικά δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127522 από caftis
Εκτός από αυτό πιστεύω ότι θα έχετε και πρόβλημα στην τέρμα αριστερά όπως βλέπουμε την φωτογραφία με την πρώτη από τα πλαϊνά. Μήπως να ταπονες τις πλαϊνές;

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127523 από caftis
Το κολεκτερ πάντως θα κάνει δουλειά θα ειναι και κάτι σαν κοφτρα .Βρες και βάλε μεσα στην εστια σου βερμικουλιτη θα δεις μεγάλη διαφορά + συν ότι δεν θα σου μαυριζει και το τζαμι λόγο της μεγάλης θερμοκρασίας στην εστία.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by caftis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127530 από Gdevil
Σαν πολύ μεγάλο πρόβλημα εγώ πάντως βλέπω το πάρα πολύ μικρό κενό που αφήνουν οι τρύπες στο πάνω μέρος της κάσας της πόρτας.
Θα στραβώσει αυτό το μέρος της κάσας από την θερμοκρασία πάρα πολύ γρήγορα αφήνοντας πάρα πολύ μεγάλα κενά αέρα.
Πρέπει είτε να αλλαχτεί είτε να προστατευτεί από την θερμοκρασία


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127537 από kiko73

caftis έγραψε: Το κολεκτερ πάντως θα κάνει δουλειά θα ειναι και κάτι σαν κοφτρα .Βρες και βάλε μεσα στην εστια σου βερμικουλιτη θα δεις μεγάλη διαφορά + συν ότι δεν θα σου μαυριζει και το τζαμι λόγο της μεγάλης θερμοκρασίας στην εστία.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Σκεφτομαι επισης να κολλησω ακομα ενα κοματι λαμαρινας 60x20 πανω στο κολεκτερ για κοφτρα οπως λες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127539 από pontios74

caftis έγραψε: Τάσο εγώ είμαι περίπτωση και τώρα αν μου έμπαινε στο κεφάλι κάτι άλλο θα άλλαζα και την oliwia.Τώρα να φανταστεις σκέφτομαι να φτιάξω δικό μου τζάκι και να το βάλω στον δεύτερο όροφο.

Na σε βοηθήσω να φτιάξεις το δικό σου και μετα εσυ να με βοηθησεις,να κανουμε το δικό μου,αλλα για τι τζάκι λέω?????
"Ρωσικό τζάκι" κρατήσου 97% βαθμό απόδοσης.Όταν τα δικα μας δίνουν 80-82%Όλα τα λεφτά είναι!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ