Προσπάθεια μετατροπής Ελληνικού τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122295 από gkesi
Και μερικά βιντεάκια προς σχολιασμό. Εντάξει δεν κατάφερα και δευτερογενή τύπου Nordpeis αλλά νομίζω κάτι γίνεται.




Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122377 από dinos2012
καλημέρα σε όλους τους φίλους εδώ μέσα.έxω πάθη πλάκα με τη φλόγα στο τζάκι σου φίλε μου.με 3 κούτσουρα όπως βλέπω.εγώ για να παρω το 1/10 της φλόγας σου .πρέπει να έχω τουλαχιστον 6 κουτσουρα..τα ξύλα ποτέ τα έχεις πάρει.από υγρασία πως πανε??σου στέλνω το mail μου .αν μπορείς γράψε μου το τηλ σου να μιλησουμε μπας και κάνω κάτι και με το δικό μου. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Ευχαριστώ!
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by dinos2012.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124901 από dark clown
φιλε gkesi καλησπερα!για πες μας εντυπωσεις απο το εγχειρημα σου?αξιζε τελικα ο κοπος?
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dark clown.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124951 από gkesi
Το αποτέλεσμα τελικά ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου. Αν και το σπίτι είναι σε χωριό που δεν κατοικώ εκεί, κάθε φορά που πάω το ανάβω και το χαζεύω. Έχω προχωρήσει και σε νέα εξέλιξη της δευτερογενούς καύσης με επιπλέον μία σειρά απο τρύπες σε άλλο κύκλωμα σε χαμηλότερο ύψος απο το πρώτο και πραγματικά γίνεται "πανηγύρι" απο φλόγες, ιδίως όταν κλείνω τελείως τον αέρα της πρωτογενούς καύσης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124955 από dark clown
μπραβο φιλε γκεσι και χρονια πολλα!ξεκιναω και εγω μπας και στρωσω το παλιο μαντεμι που εχω.ειχα φοβηθει λιγο με ολους αυτους που ελεγαν οτι θα σπασει το μαντεμι,αλλα τελικα τωρα το πηρα αποφαση.μολις τελειωσω θα ανεβασω φωτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124964 από gkesi
Καλή χρονιά και καλή επιτυχία, προχώρα το μη μασάς. Όσο για το σπάσιμο του μαντεμιού είναι όντως ένα θέμα αλλά με την προσθήκη επένδυσης βερμικουλίτη θα αποσυμφορήσεις τα τοιχώματα από υψηλές θερμοκρασίες και θα κερδίσεις σε ακτινοβολία. Άσε που θα απαλύνεις και τον θερμοθάλαμο της γυψοσανίδας απο υπερθερμάνσεις μυρωδιές και όλα τα παρεμφερή.
Εγώ τώρα σκέφτομαι να κάνω μία πρωτότυπη επένδυση ορμώμενος απο την επένδυση των NORDPEIS την εργοστασιακή με δύο διαφορετικά επίπεδα το πρώτο απο τα δύο θα σταματάει σε ύψος περίπου 1,7 μέτρα θα έχει άνοιγμα σε όλο το φάρδος και το δεύτερο πιο ρηχό θα ανεβαίνει μέχρι επάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ