Θέμα τύχης… ή πώς εξοικονομήθηκαν 2700€ σε τζάκι

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85475 από Βιομαζιστής
Χαράς το κουράγιο σου, Makron.
Η Οδύσσειά σου άνετα θα μπορούσε να γυριστεί και σε ταινία με ελάχιστες μικροδιορθώσεις ή ακόμη και να παιχτεί σε σήριαλ.
Μην σου φανεί περίεργο αν ειπωθεί πως οι μαγαζάτορες δεν γνώριζαν την τύφλα τους για το προϊόν το οποίο πουλούσαν. Απλά είπαν να κάνουν μια αρπαχτή σε ένα είδος με μεγάλη ζήτηση, έτσι όπως αρπαχτές έχουν συνηθίσει να κάνουν οι περισσότεροι Έλληνες επαγγελματίες.
Σε πόσα χρόνια είπαμε πως θα εξέλθουμε της κρίσεως;

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85479 από Stavrax
@aithio
Γρηγόρη το τζάκι που έβαλε ο φίλος μας είναι laudel με πιστοποίηση en13229 και flame verte 4.
Τώρα για τον θερμοθάλαμο :unsure: αλλά εφόσον λειτουργεί σωστά και ζεσταίνεται οικονομικά το σπίτι του, αν έχει πάρει και τα μέτρα του ως προς την ασφάλεια, το μόνο που πρέπει να τον ανησυχεί είναι η ποιότητα του αέρα, η οποία μετριάζεται από την χρήση φρέσκου.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85483 από aithio

Γρηγόρη το τζάκι που έβαλε ο φίλος μας είναι laudel με πιστοποίηση en13229 και flame verte 4.


Αν είναι έτσι ισχύει αυτό που είπα...
Του βγάζω το καπέλο σε ότι αφορά το τζάκι...
Αν και διαβασα για κάποιες μετατροπές στο τζακι που δεν ξέρω κατα πόσο η εταιρία είναι σύμφωνη και το θέτω σαν ερώτημα....
Αν και ο τεχνίτης είναι νομιμος εππαγελματίας(δεν με ενδιαγέρει η χώρα προέλευσης του) τότε του βγάζω το καπέλο ολοκληρωτικά

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by aithio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85492 από Sp4wN
Συγχαρητήρια και από μένα που επέμεινες και τα κατάφερες ,έστω και όταν όλα έδειχναν μαύρα και άραχνα.Γιατί παρόλο που ο χειμώνας είναι ευγενικός μαζί μας κανείς δε γνωρίζει πότε θα σκάσει η επόμενη παγωνιά και θα τρέχουμε να ζεστάνουμε τις οικογένειές μας.

Κυρίως όμως να σου δώσω συγχαρητήρια για το απίστευτα χιουμοριστικό και σαρκαστικό σου ύφος που απόλαυσα και την άψογή σου παρουσίαση.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και στη συνέχεια μέσα από την ψυχή μου Ντίνο . Το +1 σου αξίζει :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85513 από Gdevil
Τα συγχαρητήρια για την παρουσίασή σου και από εμένα.
Απολαυστικός
Τις ευχές μου επίσης για καλές ζέστες.
Τα σχόλια - παρατηρήσεις - ερωτήσεις επί τις εγκατάστασης από αύριο που θα σταματήσω να γελάω με αυτά που γράφεις και θα μπορέσω να συντάξω ένα κείμενο της προκοπής.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85706 από egress1981

aithio έγραψε:

Γρηγόρη το τζάκι που έβαλε ο φίλος μας είναι laudel με πιστοποίηση en13229 και flame verte 4.


Αν είναι έτσι ισχύει αυτό που είπα...
Του βγάζω το καπέλο σε ότι αφορά το τζάκι...
Αν και διαβασα για κάποιες μετατροπές στο τζακι που δεν ξέρω κατα πόσο η εταιρία είναι σύμφωνη και το θέτω σαν ερώτημα....
Αν και ο τεχνίτης είναι νομιμος εππαγελματίας(δεν με ενδιαγέρει η χώρα προέλευσης του) τότε του βγάζω το καπέλο ολοκληρωτικά


Γρηγορη χωρις να θελω να σου την πω και να το παιξω εξυπνος σου λεω οτι στις μερες μας δεν κοιταμε πλεον αν ειναι νομιμος ο μαστορας μας αλλα αν ειναι σωστη η δουλεια του σε σχεση με την τιμη του προς τα κατω φυσικα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ