Αύριο η αγορά Invicta 700!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79282 από apanag
Αύριο η αγορά Invicta 700! δημιουργήθηκε από apanag
καταρχας ενα μεγαλο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
για ολη τη βοηθεια που μου εχετε δωσει μεσα απο τα αρθρα που εχετε δημοσιευσει & υποστηριξει
κατεληξα / με πεισατε .. οτι το INVICTA 700 ειναι ενα υπεροχο εργαλειο που ταιριαζει υπεροχα στις αναγκες & στο σπιτι μου (και φυσικα στην τσεπη μου ;) )
αύριο πάω να κλείσω αυτό ακριβώς

χρειάζομαι 2 ακόμα πράγματα να ρωτήσω / ζητήσω
1. εχει μειονεκτήματα σε σχέση με το απλό invicta 700, το μοντέλο που διαλέγω με το επιπλέον πλαινό τζάμι ?
2. χρειάζομαι επειγόντως ΚΑΛΟ τοποθετητή για αθήνα , για να το τοποθετήσει

παρακαλώ τη βοήθειά σας

και πάλι χίλια ευχαριστώ για τη βοήθεια μέχρι σήμερα

φιλικά Αντώνης
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by apanag. Αιτία: greeklist σε ελληνικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79289 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Αύριο η αγορά Invicta 700!
φανταζομαι τοσο καιρο διαβαζες ελληνικα :)
συνεχισε τα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79298 από apanag
Απαντήθηκε από apanag στο θέμα Αύριο η αγορά Invicta 700!

dimlyk έγραψε: φανταζομαι τοσο καιρο διαβαζες ελληνικα :)
συνεχισε τα


έχετε δίκιο ΑΠΟΛΥΤΟ
το διόρθωσα ΑΜΕΣΑ :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79390 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Αύριο η αγορά Invicta 700!
Έχει 1% χαμηλότερη απόδοση από τη μονόφατση και θέλει προσοχή κατά την εγκατάσταση το κενό των 4 πόντων από το μέτωπο, να γίνει και από τις δυο πλευρές για να μη ζεματάει η κατασκευή και να μπορεί να τραβάει αέρα ελεύθερα από εκεί.
Για εγκαταστάτη στην Αθήνα δυστυχώς δεν γνωρίζω.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": apanag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79407 από apanag
Απαντήθηκε από apanag στο θέμα Αύριο η αγορά Invicta 700!

Stavrax έγραψε: Έχει 1% χαμηλότερη απόδοση από τη μονόφατση και θέλει προσοχή κατά την εγκατάσταση το κενό των 4 πόντων από το μέτωπο, να γίνει και από τις δυο πλευρές για να μη ζεματάει η κατασκευή και να μπορεί να τραβάει αέρα ελεύθερα από εκεί.
Για εγκαταστάτη στην Αθήνα δυστυχώς δεν γνωρίζω.


ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθειά σου :)

παρακαλώ κάποιος απο τους φίλους (που ξέρω είναι πολλοί που το έχουν βάλει) ας μου προτείνει κάποιος ένα τοποθετητή
γενικά τα χέρια μου πιάνουν ... είμαι οριακά να πάω να πάρω ΥTONG για τα το βάλω επάνω και να ξεκινήσω την εγκατάσταση ΜΟΝΟΣ... αλλά φοβάμαι οτι κάτι δεν θα κάνω σωστά και θα το μετανιώσω μετά :( (και ποιός ακούει τη γυναίκα μετά)
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by apanag. Αιτία: εξτρα σχόλια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79497 από ragavelas
Απαντήθηκε από ragavelas στο θέμα Αύριο η αγορά Invicta 700!

apanag έγραψε:

Stavrax έγραψε: Έχει 1% χαμηλότερη απόδοση από τη μονόφατση και θέλει προσοχή κατά την εγκατάσταση το κενό των 4 πόντων από το μέτωπο, να γίνει και από τις δυο πλευρές για να μη ζεματάει η κατασκευή και να μπορεί να τραβάει αέρα ελεύθερα από εκεί.
Για εγκαταστάτη στην Αθήνα δυστυχώς δεν γνωρίζω.


ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την βοήθειά σου :)

παρακαλώ κάποιος απο τους φίλους (που ξέρω είναι πολλοί που το έχουν βάλει) ας μου προτείνει κάποιος ένα τοποθετητή
γενικά τα χέρια μου πιάνουν ... είμαι οριακά να πάω να πάρω ΥTONG για τα το βάλω επάνω και να ξεκινήσω την εγκατάσταση ΜΟΝΟΣ... αλλά φοβάμαι οτι κάτι δεν θα κάνω σωστά και θα το μετανιώσω μετά :( (και ποιός ακούει τη γυναίκα μετά)


Εφόσον πιάνουν τα χέρια σου και έχεις και ελεύθερο χρόνο, κάν' το μονος σου. Ακολούθησε τι λέει το μάνουαλ όσον αφορά τις αποστάσεις, πάρε καλά υλικά (πετροβαμβακα που δεν βρωμάει), μελέτησε καλά το χώρο σου, μελέτησε τις κατασκευές που παρουσίασαν άλλοι συμφορουμίτες και προχώρα!

Όχι τιποτα αλλο αλλά θα έρθει κανείς μάστορας που θα κάνει τα δικά του και μετά θα ψάχνεις τρόπους να βελτιώσεις την κατασκευή. Υπάρχουν πολλά παραδείγματα (και εγώ παθών είμαι, τα ξύλωσα και τα ξαναφτιαξα σωστά).

Τώρα για την γκρίνια, ε πιστεύω ότι κατά τη διάρκεια της κατασκευής όπου το σαλόνι θα είναι λίγο άνω κάτω, δεν την γλυτώνεις! Μετά όμως θα λέει γεια στα χέρια σου!!!
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ragavelas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": apanag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ