Ρυθμίσεις σε υδραυλικό τζάκι pellet Ravelli HRB 160

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96058 από greenpug
Το έχεις ενώσει σε σώματα ή σε υποδαπέδια;

Στην τιμή που αναφέρεις στο ένωσαν και με την θέρμανση;

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96116 από stam357
το τζακι συνδεθηκε με σωματα .μου κοστισε 4000 ευρω η αγορα, 350 ευρω ο θερμουδραυλικος ο οποιος τραβηξε καινουργια γραμμη απο το τζακι και αφου αφαιρεσε ενα σωμα το οποιο περισσεβε κατεληξε στο κολεκτερ.επισης μου τοποθετησε την καμιναδα μηκους συνολικου 8μ. η καμιναδα ειναι διπλου τοιχωματος και κοστισε 400ευρω.πιστευω οτι και το φιλτρο καμιναδας ειναι καλη περιπτωση. τωρα οσο αφορα τις ρυθμησεις με λιγο σκαλισμα τις αναλογιες αερα-πελλετ βρισκεις την ακρη. αναλογα παντα την ποιοτητα του καυσιμου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96129 από antogr
Δημητρη σε ποση ωρα αρχιζουν να ζεσταινονται τα πιο μακρινα σου σωματα;

Επισης προβληματιζομαι στον θορυβο που βγαζει αφου ειναι μεσα στο σπιτι εσυ τι λες;

Και αν μπορεις να δωσεις μια ημερησια καταναλωση στο περιπου παντα γιατι εξαρταται απο πολλους παραγοντες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96131 από stam357
γυρω στο 10λεπτο
δεν κανει θορυβο ποιος σου μιλησε για κατι τετοιο.ο παππους μου ελεγε οτι αφου ακουγεται αρα λειτουργει. απο καταναλωση να υπολογιζεις ενα τσουβαλι το 12ωρο. και η καταναλωση ρευματος πιστευω ειναι χαμηλα περιμενα πολυ μεγαλη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96132 από antogr
Το ειδανε σε εκθεση και μου το ειπαν δυστηχως δεν το ειδα να λειτουργει κ λεω οτι μου λενε.

Γιατι φοβοσουν την καταναλωση ρευματος στην ουσια οτι καιει ο κυκλοφορητης δεν ειναι;εχει κατι αλλο;

Βρηκα ετοιμοπαραδοτο με τιμη 4200 +150 το πλαισιο γυρω + τον υδραυλικο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96135 από stam357
αν εισαι απο αθηνα μην τυχον και σου δωσουν το εκθεσιακο κατι ξερω.εκτος απο κυκλοφορητη εχει μοτερ για την εξοδο των καυσαεριων και μοτερ για το αεροθερμο.εχει 3 επιπεδα που στελνει αερα στον χωρο μηπως απο ακουγαν αυτοι που το ειδαν?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ